Депутат міськради вручив меру Олегу Кіндеру гарбуз

17.11.2020 18:07

Сталося це на позачерговій 73-й сесії ще «старої» Ковельської міської ради, яка відбулася сьогодні, 17 листопада. Депутат Володимир Косцьов’ят підготував міському голові Олегу Кіндеру оригінальний «смачний» подарунок – стиглий гарбуз.

Під час засідання сесії обранець громади вийшов до президії ради і звернувся до своїх колег з промовою. Однак головуючий, наче, ігноруючи його, приступив до розгляду наступного питання порядку денного. У залі стало гамірно. І тоді депутат Сергій Кошарук від імені своєї фракції «Солідарність» вніс пропозицію оголосити перерву на кілька хвилин, щоб дати можливість Володимиру Косцьов’яту спокійно виступити. Втім, ця пропозиція чимось розгнівала Олега Кіндера, який взявся з’ясовувати, хто входить до фракції «Солідарність» і чи взагалі така існує в раді.

Володимир Косцьов’ят знову попросив у головуючого дві хвилини для виступу і наголосив, щоб той його не перебивав. Він спершу нагадав, як нещодавно організував збір коштів на відпочинок очільника Ковеля, щоправда, в одну сторону, але COVID-19 зруйнував намічені плани. Тепер, за словами Косцьов’ята, виборці своїм волевиявленням 25 жовтня не довірили Кіндеру далі керувати містом. Мовляв, таким чином, люди піднесли останньому гарбуз, котрого він приніс на засідання сесії.

Я хочу виразити волю людей і вручаю цього гарбуза. Я маю надію, що це буде хороша згадка, Олеже Олексійовичу, для вас. І ще – новому міському голові ми вручимо другий подарок. Слава ковельчанам! І слава Україні!

– сказав депутат Володимир Косцьов’ят

Він з «подарунком» рушив до президії, де Олег Кіндер сидів на самоті, бо секретар ради Віра Федосюк була відсутньою. Міський голова не піднявся зі стільця, щоб отримати головний овоч осені – гарбуз, а продовжив далі вести сесійне засідання.

Після закінчення позачергової сесії Олег Кіндер зібрав зі столу свої папери і покинув сесійну залу. А гарбуз залишився на столі у президії. Тепер секретаріат міської ради міркує, що ж з ним робити. 

Поділитися:

Коментарі

  1. А я думав, шо це Коля Печенюк в нас самий більший радикал)))) Де він подівся? Не робіть чужої роботи)))

    1. Коля Печенюк боровся за правду поки його не накрили з підпільними працівниками. Тепер мовчить в шматочку

  2. Просто голімий піар!!! Добивати раненого медведя немає сенсу. Це не найгірший мер. Мене особисто цікавить коли вже побудують кошаруковський аквапарк? В кінці водосховища до цього часу перекопані горби великого будівництва… не пройти не проїхати, коли це г… приберуть та нааедуть порядок?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *