Ковельські депутати разом з мером замахнулися на Ахметова

Володимир Косцьов’ят
19.05.2020 о 16:00 · 3 хв читання

Резонансне РОЗСЛІДУВАННЯ провели Ковельські міські депутати на чолі з мером Олегом Кіндером.

Викрили на всеукраїнському рівні злочинну «схему» і «групу» на ринку електричної енергії. Навіть описали деталі «злочинної діяльності», що збільшується виробництво електроенергії від ТЕЦ, а зменшується від атомних станцій! Вже встановили, що розкраданням займається Рінат Ахметов за участю виконуючої обов’язки Міністра енергетики та захисту довкілля України Ольги Буславець, навіть докази зібрали! Бачиш-но, олігарх і так багатий, а зупинилися блоки атомних електростанцій, то Ахметов ще багатшим стане!

Ну непокоїть в Ковелі місцевих депутатів рівень достатку олігарха та всеукраїнські «шахер-махери»! І знаєте куди хочуть надіслати результати свого «розслідування» депутати і мер? До Президента України, Голови Верховної Ради України, Голови Ради національної безпеки і оборони України, до НАБУ та Державного бюро розслідування!

Вимагатимуть депутати Ковеля встати «на захист національних інтересів і інтересів українців» і «негайно зупинити злочинне рішення», «внести в ЄРДР повідомлення про вказаний злочин», «провести розслідування вказаних фактів», «притягнути винних осіб у цьому до відповідальності»!

От, бачите, якщо захочуть, то і депутати, і мер Ковеля можуть розібратися в чужих «схемах» та злочинах, а чому власних «схем» з ПТМ «Ковельтепло», Ковельським УВКГ «Ковельводоканал», КП «Добробут», КП «РЖКП №1» та КП «РЖКП №2» не можуть побачити?

Де мільйон на прибирання неіснуючого снігу в Ковелі?

Що з розкраданням майна КП «РЖКП №2»?

Що зі «схемами» пайової участі в розвитку інфраструктури міста Ковеля та розкрадання майна громади Ковеля?

Вас це не турбує?

Автором проекту звернення і рішення Ковельської міської ради є голова фракції ВО «Батьківщина» Василь Дудка. Дрібний підприємець дуже добре розібрався у деталях великого бізнесу і всеукраїнських майнових політичних та технічних питаннях та «схемах»!

Думаю, що у тексті цього звернення-розслідування можна поміняти ім’я і прізвище з Ріната Ахметова на Олега Кіндера, поміняти назви національних компаній на ковельські комунальні і місце злочину – Ковель і, в принципі, текст можу навіть я підтримати 28 травня 2020 року на сесії міської ради!

А сам мер Ковеля із секретарем ради позують на фото з написом: «Прийшла весна. Почали саджати…».

Кажуть: «В жарті є доля жарту, а все інше – правда»!

До речі, Олег Кіндер так боїться забруднити свої рученята об чорнозем, що навіть рукавички натягнув під час позування для фото, а краватку не закріпив. А навіщо?! Не брудна робота ота «саджати…» і дерева, і олігархів…

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X