Ковель хоче надіслати звернення білоруському місту-побратиму

28.08.2020 13:04

На сесії Ковельської міської ради, яка відбулася 27 серпня, обранці громади більшістю голосів підтримали запит депутата Сергія Кошарука про організацію роботи та надсилання звернення до мешканців білоруського міста-побратима Пінська, з яким Ковель уклав партнерську угоду у 2003 році.

Сергій Кошарук написав на своїй сторінці у Фейсбуці, що його депутатський запит зобов’язав міського голову Олега Кіндера та секретаря ради Віру Федосюк підготувати та надіслати звернення про підтримку мешканців партнерського Пінська.

За словами ініціатора, зміст звернення повинен бути такий: Ковельська міська рада висловлює рішучу підтримку мешканцям міста-побратима і всім білорусам в їхньому прагненні відстояти своє право на чесні вибори, право на мирні зібрання, право на страйк. Чесні вибори – це запорука довіри між владою та громадянами, що здатна забезпечити сталий розвиток і окремого міста, і країни загалом. Мирні зібрання громадян – це можливість висловити позицію, консолідувати її та вплинути на владу в ненасильницький спосіб.

У зверненні Ковельська міська рада має закликати Пінський міський виконавчий комітет дослухатися до вимог мітингувальників і страйкарів.

До речі, напередодні сесії – під час засідання колегії міської ради, коли Сергій Кошарук озвучив свою пропозицію щодо звернення до міста-побратима Пінська, депутат і старший брат мера міста Геннадій Кіндер сказав:

Нам ще Білорусії не вистачає!

Фото Сергія Кошарука

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.