Консультант мера в робочий час займається власними справами, – депутат

23.09.2021 15:41
Ігор Пініс

На сесії Ковельської міської ради, яка проходить в ці хвилини, депутат від «Батьківщини» Олег Кіндер у своєму виступі «пройшовся» по консультанту міського голови, депутату від політичної партії «Сила і честь» Ігорю Пінісу. І хоча прізвище останнього не називалося, всім було і так зрозуміло про кого йде мова, адже два інші консультанти в Ігоря Чайки – жінки.

Олег Кіндер апелював до мера міста Ігоря Чайки. Він каже, що звертався до нього з проханням надати інформацію – помісячний звіт роботи консультанта.

Міський голова надав відповідь, що чинне законодавство не визначає щомісячний звіт роботи консультанта. Кіндер заявив у мікрофон, що його це абсолютно не цікавить: визначає чи не визначає. Згідно норм законодавства про статус депутатів місцевих рад та Закону України «Про інформацію», міський голова зобов’язаний надати таку інформацію.

Тому що людина фінансується за бюджетні кошти. Якщо ви особисто фінансуєте, ну абсолютно я не маю ніяких претензій до вас. Тому що, коли я бачу вашого радника або в магазинах, або на базарі, де він займається своїми справами, а може вашими справами, може ви йому щось доручаєте купити для вас, для вашої сім’ї щось купити. Ну це інше діло. А те, що він за бюджетні кошти виконує роботу. Я ще раз повторююсь. Я повторно звертаюся до вас: надати мені помісячно, що зробив ваш консультант

– заявив Олег Кіндер

Ігор Чайка виступ Олега Кіндера не прокоментував. Промовчав й Ігор Пініс.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. А чого тепер Кіндер так переймається тим, що Пініс ходить на ринки? Боїться чогось?

  2. Правильно говорить, найнятий на наші гроші , то і будь добрий виконуй свою роботу. А на таке місце є люди більш компетентні а не мордихайчик з заочним віділенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.