Судимий за шахрайство ковельчанин став помічником депутата Волиньради

23.05.2022 о 11:31 · 4 хв читання

Ковельське районне управління поліції з січня 2020 року розслідує кримінальне провадження, де фігурантом є ковельчанин, заступник керівника громадської організації «Альтаїр 777» Юрій Кікавський, а потерпілим – Сергій Костючик, також місцевий мешканець.

Досудовим розслідуванням встановлено, що судимий за шахрайство Юрій Кікавський умисно не виконує рішення Волинського апеляційного суду. Він має сплатити 262 тисячі гривень позичених грошей.

Тут варто уточнити, що вироком Ковельського міськрайонного суду від 30 березня 2016 року Юрія Кікавського визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України та засудили до покарання у виді обмеження волі на строк до 2 років з іспитовим строком на 1 рік.

Сергій Костючик звернувся до «Ковель media» із листом, в якому розповідає, що судимий за шахрайство умисно не повертає борг, уникає зустрічей з державним виконавцем, декларує відсутність майна, у той же час публічно зустрічається з політиками, підприємцями, займається нібито громадськими справами. За словами потерпілого, слідство повинно встановити джерела доходів цієї людини.

Ковельська поліція, на жаль, бездіє та умисно «підігрує» шахраю. Засуджений за шахрайство «дружить» з багатьма відомими волинянами, не цурається хизуватися цим у Фейсбуці та розгорнув бурхливу діяльність. Наприклад, він робить спільні фото, на яких – народні депутати В’ячеслав Рубльов та Ігор Гузь, депутат Волинської обласної ради Іван Мирка та інші політики місцевого рівня

– зазначає Сергій Костючик
В’ячеслав Рубльов та Юрій Кікавський

Старша слідча Ковельського районного управління поліції Тетяна Федік доручила півроку тому провести слідчі дії, а саме: допитати в якості свідків В’ячеслава Рубльова, Івана Мирку та Ігоря Гузя про характер та особливості стосунків, обставини зустрічей та можливої співпраці з Юрієм Кікавським. Відповідно до рапорту оперуповноваженого, виконати доручення слідчої про допит свідків не виявилось можливим, оскільки визначені особи проживають у Луцьку. Було ще одне аналогічне доручення, але вже адресувалося луцьким правоохоронцям, проте воно й досі не виконано.

Тим часом Юрій Кікавський став помічником-консультантом на громадських засадах депутата Волинської обласної ради Івана Мирки (фракція політичної партії «Європейська солідарність»). Можливо, депутату щось відомо про доходи свого судимого помічника?

До речі, виконуючий обов’язки начальника Ковельського відділу державної виконавчої служби Олександр Голярчук підписав та засвідчив гербовою печаткою постанову про звернення стягнення на заробітну плату боржника. Згідно документу, встановлено, що боржник, тобто Юрій Кікавський, отримує заробітну плату у Волинській обласній держадміністрації. На якій посаді трудиться в ОДА судимий – невідомо. Олександр Голярчук вказує адресу ОДА, де той отримує дохід: місто Луцьк, Київський майдан, 4. Весь прикол від начальника полягає в тому, що за цією адресою розташована Луцька державна податкова інспекція, а ОДА має зовсім іншу адресу.

Луцькі правоохоронці півроку не можуть знайти цих впливових осіб для того, щоб провести з ними слідчі дії. Виглядає так, що поліція маніпулює і є якісь домовленості з депутатами, щоб їх не опитувати щодо відносин із судимим за шахрайство. Не маю права щось нав’язувати ковельській слідчій, але вона могла би й сама зателефонувати до депутатів та викликати їх на допит, однак цього не робить, натомість дає доручення луцьким колегам, які халатно відносяться до своїх обов’язків і знову не опитують політиків.

Як потерпілий у справі, хочу звернутися до цих політиків з відкритою заявою – прошу проявити громадський обов’язок і з’явитися до поліції на допит для того, щоб допомогти правоохоронцям всебічно розслідувати кримінальне провадження.

Оскільки поліція не може самостійно знайти цих важливих осіб, які щодня «не вилазять» з Фейсбуку, хочу спробувати достукатися до їхньої совісті та привернути увагу громади до дивних обставин у роботі наших правоохоронних органів!

– заявляє Сергій Костючик
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Перевiрити,чому вiн дома..а не на cходi..В Ковель кожний день везуть загиблих ..а вони сидять ,та ще й грошi державнi отримують..

  2. Да воістину невідомі твої діла Господи АЙ ДА КІКАВСЬКИЙ АЙ ДА СУКІН СИН…

  3. Ну,видно пана по халявах,а цих ” “добродіїв” видно по псячих очах…За що,за кого наші хлопці вояки проливають свою кров,віддають життя!!!???Не було б “криши”,не діяли б так .Гидко і виникає запитання,а хто нас оточує,кому довіряти,хто при владі???

  4. Головне на посвідчення фоточку в формі приліпив, а сам пісяє йти в зсу служити, тільки біля депутатів прихвостнем бігає. Бо ж реально на фронт військовослужбовцем йти то не в фб воювати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X