Хто з кандидатів проходить у Волинську обласну раду

08.11.2020 16:37

Нову Волинську обласну раду сформують представники семи політичних сил. Здолати п’ятивідсотковий бар’єр на цьогорічних місцевих виборах вдалося обласним організаціям таких партій: «За Майбутнє», «Європейська Солідарність», «Батьківщина», «Свобода», «Слуга Народу», «Аграрна партія Україні», «Сила і Честь».

Про це пише інформаційне агентство «ВолиньPost» 
з посиланням на власні джерела.

Відомо, що загалом у голосуванні взяли участь 316 072 виборці. При цьому 24 419 бюлетеів визнали недійсними.

Найбільшу кількість голосів отримала партія «За майбутнє» – 31,28%. На другому місці – «Європейська Солідарність» (12,58%), на третьому «Батьківщина» – 11,63%. Далі – «Слуга Народу» (9,75%), «Свобода» (8,59), «Аграрна партія України» (6,25%), «Сила і Честь» (5,16%).

Тож, відповідно найбільшу кількість депутатських мандатів отримала партія «За майбутнє» (22), найменшу – «Сила і Честь» (4).

Подаємо списки тих представників партій, яких волиняни обрали депутатами облради в територіальних виборчих округах та в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.


«За Майбутнє»:

  • Палиця Ігор Петрович
  • Недопад Григорій Вікторович
  • Разумовський Андрій Русланович
  • Ройко Юрій Петрович
  • Лех Ігор Богданович
  • Турак Андрій Антонович
  • Філіпчук Оксана Романівна
  • Скопюк Михайло Якович
  • Сиротюк Юрій Іванович
  • Крецу Світлана Миколаївна
  • Бондар Володимир Налькович
  • Микитюк Роман Володимирович
  • Козак Віктор Теодосійович
  • Бусько Анатолій Федорович
  • Киричик Іван Миронович
  • Горавська Ірина Іванівна
  • Матвійчук Ярослав Анатолійович
  • Маховський Орест Георгійович
  • Рубльов Вячеслав Володимирович
  • Гузь Ігор Володимирович
  • Івахів Степан Петрович
  • Констанкевич Ірина Мирославівна

«Європейська Солідарність»:

  • Вусенко Юлія володимирівна
  • Яручик Микола Олександрович
  • Запотоцький Артеп Олександрович
  • Патлашинська Ірина Вікторівна
  • Бадзюнь Віталій Миколайович
  • Мирка Іван Іванович
  • Сидорчук Ористлава Григорівна
  • Цибульський Павло Володимирович
  • Кошарук Сергій Дмитрович

«Батьківщина»:

  • Козюра Андрій Григорович
  • Чорненький Роман Ігорович
  • Никонюк Анатолій Олександрович
  • Олійник Віктор Степанович
  • Бірук Віталій Іванович
  • Кирда Людмила Федорівна
  • Омелько Ольга Андріївна
  • Котюк Сергій Сергійович
  • Пустовіт Григорій Олександрович

«Слуга Народу»:

  • Лісовський Ігор Миколайович
  • Юнак Сергій Петрович
  • Макарук Микола Михайлович
  • Ніщик Сергій Анатолійович
  • Сачук Олександр Леонідович
  • Буліга Микола Миколайович
  • Гончарук Яна Олександрівна
  • Черниш Валентина Петрівна

«Свобода»:

  • Вітів Анатолій Миколайович
  • Бадзюнь Андрій Анатолійович
  • Поліщук Юрій Петрович
  • Сушик Микола Миколайович
  • Серба Любов Дмитрівна
  • Магурчак Валентина Миколаївна
  • Пирожик Олександр Веніамінович

«Аграрна партія України»:

  • Смітюх Іван Євдокимович
  • Левчук Ольга Ростиславівна
  • Мельник Андрій Андрійович
  • Щерблюк Тарас Васильович
  • Захарчук Наталія Володимирівна

«Сила і Честь»:

  • Карпюк Роман Петрович
  • Галан-Влащук Віктор Йосипович
  • Томашевська Лідія Михайлівна
  • Стасюк Людмила Леонідівна

Зауважимо, що серед тих, кого обрали депутатами облради від партії «За Майбутнє» – п’ятеро нардепів. Тож, ймовірно, вони відмовляться від мандатів, а їхні депутатські крісла в обласній раді займуть інші люди.

До слова, у коментарі виданню голова Волинської обласної територіальної виборчої комісії на місцевих виборах Іван Лазорко повідомив, що за прийняття протоколів комісія голосуватиме сьогодні, 8 листопада, увечері.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.