Дитячий тренер з карате поламав чоловіку ребра і отримав за це судимість

26.06.2022 о 11:26 · 3 хв читання
Віктор Обухов

У Ковельському міськрайонному суді оголосили вирок у кримінальній справі щодо завдання умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження.

Обвинуваченим є тренер-викладач карате, ковельчанин Віктор Обухов.

Інцидент стався 22 серпня 2021 року близько 21 години 30 хвилин на території подвір’я будинку в провулку Модеста Левицького у Ковелі. У вироку говориться, що словесна суперечка між двома чоловіками виникла раптово на ґрунті особистих неприязних відносин і переросла у бійку.

Віктор Обухов, який знаходився спиною до Романа Будніка, схопив його руками за ноги та здійснив прийом-кидок з відривом тіла від землі та перекидом через праве плече на дерев’яну дошку, в результаті чого потерпілий отримав закриту травму грудної клітки з закритими переломами 7-10 ребер з розвитком правобічного малого гемопневмотораксу, контузією сегментів правої легені, підшкірною міжм’язевою емфіземою м’яких тканин правого гемотораксу.

Поліція відкрила відносно Віктора Обухова кримінальне провадження за ч. 1 ст. 122 КК України.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, заявив, що добровільно відшкодував завданий матеріальний збиток. Суд врахував, що на його утриманні перебувають двоє неповнолітніх дітей, що він має позитивні характеристики за свою спортивну діяльність.

Суперечливі обставини, на які вказують свідки у своїх показах стосуються динаміки отримання Будніком Р.В. травм, які у сукупності та взаємозв’язку із іншими доказами не впливають на кваліфікацію інкримінованого Обухову В.С. правопорушення і не спростовують його вини

– йдеться у вироку

Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича, якою керує депутатка Ковельської міської ради Олена Клімашевська, просила суд передати обвинуваченого на поруки працівників школи та звільнити його від покарання в порядку статті 47 КК України. Однак суд відмовив у задоволенні цього клопотання, оскільки не було надано доказів того, що він є членом даного трудового колективу, а співпраця на громадських засадах, на переконання суду, не може забезпечити і гарантувати виконання завдання його виправлення.

Головуюча у справі суддя Юлія Волкова ухвалила вирок, яким визнала Віктора Обухова винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 122 КК України, призначивши йому покарання у виді обмеження волі на строк один рік шість місяців умовно. Цивільний позов потерпілого задовільнено частково. Засуджений має сплатити моральну шкоду у сумі 10 000 грн, а також витрати на правову допомогу у сумі 6 000 грн.

Втім, вирок може бути оскаржений до Волинського апеляційного суду.

Ковельський міськрайонний суд уже не вперше притягує Віктора Обухова до відповідальності.

Згідно постанови суду від 6 листопада 2020 року, він (на той час – тренер ДЮСШ смт Турійськ) вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 191 КУпАП (Порушення правил зберігання, носіння вогнепальної мисливської зброї), за що був оштрафований на 119 гривень.

Відповідно до постанови суду від 3 березня 2022 року, вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), за що був оштрафований на 850 гривень.

Нагадаємо, 19 травня 2021 року у Ковелі на базі Ковельського фахового медичного коледжу було відкрито секцію карате кіокушинкай для дітей віком від п’яти років під керівництвом Віктора Обухова. На відкриття секції завітав і депутат Волинської обласної ради Іван Мирка, який опублікував звідти відео та подякував за запрошення ковельській громадській організації «Альтаїр 777».

Публікація за темою: У Ковелі відкрили дитячу секцію з карате

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (29)
 1. За такі побої, мало не вбив чоловіка, застосував прийоми карате проти неозброєного і непідготовленого аж пальчиком суддя насварила і АЖ 10000 гривень моральної шкоди. А собі скільки?

  1. То нема чого багато пи*діти неозброєному і непідготовленому чоловікові

   1. Ти якісь його друг -нарік недорозвинитий ? Тіпа за базар треба “атвечати ” і т д. ?)

     1. ну дивись ,тобі можна на голову помочитись ,покопати ,це для тебе звичний образ життя і ти нічого не зробиш ,бо ти не знаєш ,як заяву писати і в тебе нема честі й гідності ,я думаю шо ти і фізично здачі не зможеш нікому дати і заяву написати ,а просто терпиш.

     2. я думаю ,шо ти і фізично нікого обідити не можеш ,а коли тебе обіжають ти і заяву не можеш написати і здачі дати , ти просто негордо терпиш.

     3. і чого він в нього просив пробачення і визнавав вину ? треба було сказати. Я в нього спросив за базар ,я прав і все. Чого він ниє зразу ,вину визнає ? пробачення просиить ?

     4. Тому, що він порушив закон, коли травмував чоловіка, тому і визнав свою провину. Якби тренер цього не зробив, то потерпілий так і продовжував би нести загрозу для суспільства. Дуже шкода, що зламано аж 10 ребер, але я впевнений, що даний тренер не хотів нанести таку важку травму.
      В моїх очах він взяв на себе велику відповідальність і пожертвовав собою заради майбутнього блага суспільства. Мої співчуття потерпілому. Всім бажаю добра і любіть один одного.

 2. Ви не знаєте цю людину! Просто так він чипати нікого не буде, звичайна провокація на яку повівся, як тренер він самий кращий!

 3. За цього тренера, дуже багато позитивних відгуків. Просто так він трогати нікого не буде.

 4. Це відома криса в кримінальних кругах , постійно цей недорозвиток дивиться ,шо в кого вкрасти можна ,наркозалежний і спілкується з такми ж бидловатими наркоманами. То когось вони там поб*ють ,то цього карліка (обухова попідкідають покопають ) поб*ють . Отак і живе тренер . Жаль батьків ,які своїх дітей до нього водять.

   1. віктор завжди старається хорошим показатись ,якшо ше йому дати пару гривень ,або більше то язиком буде такі маневри робити заднього проходу ,шо аж страшно ,але ця потвора просто притворяється.

   2. Те шо ти там водиш туди свого онкука не говорить про те що він хороша людина.

 5. Знаючи Рому особисто,можу сказати одне,значить було за шо,на свої очі бачила як в п‘яному вигляді душив людину без ніяких на те причин!Сам не білий і пушистий!!!

 6. Не треба провокуввти людину яка знає карате, наіщо взагалі когось провокувати на такі дії…всі ми люди і можемо словесно виртішити будь-яку словесну перепалку!

 7. Справжній спортсмен не піддасться на провокацію і не буде направо-наліво застосовувати прийоми, які небезпечні для здоров’я і життя. А якщо провокується і зчиняє бійку, то це особливо небезпечний бандит і за такі дії повинен сидіти в тюрмі.

 8. Чесно я вже давно не розумію як Обухов може бути тренером дітей… Він же не адекватний, чому він може навчити? Крадій. Знаю його ще з малих років, постійно в якихось бійках …

 9. хай тренер -карлік аналізи здасть ,наркотест пройде. він все покаже. згоден з коментарями.

 10. Як тренер, він найкращий!!! Дуже шкода, що немає можливості відвідувати його тренування зараз. Син немає бажання ходити до іншого тренера. За довгий час навчання, жодної агресії. А на рахунок,,врізав” можливо було за що. Віктор найкращий тренер, а судимості, рахуйте свої і своїх родичів.

 11. Віктор це сосуща голова ,старається всім підлизати де вигода є ,,жирна сосуща голова ,не честі ,не гідності

 12. Стерненко вроді таку саму свиню зарізав,коли потвора нападала . Потім жінка відмороженого нила , що мовляв залишив без батька 3-х дітей. І також тренером дітей був..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X