У Ковелі відкрили дитячу секцію з карате

20.05.2021 21:22

19 травня у Ковелі розпочала працювати секція карате під керівництвом Віктора Обухова.

Відтепер діти віком від п’яти років мають можливість займатися карате кіокушинкай на базі Ковельського фахового медичного коледжу як у спортивному залі, так і на спеціальному майданчику на відкритому повітрі.

Дякуємо керівництву медичного коледжу, адже в цьому навчальному закладі створені хороші умови для наших занять. Наразі ми проводимо заняття тричі на тиждень у вечірній час (понеділок, середа, п’ятниця о 18:00). Сподіваюся, що під час літніх канікул кількість дітей у нашій секції значно зросте

– розповів керівник секції Віктор Обухов

На відкриття секції завітав і депутат Волинської обласної ради Іван Мирка, який поспілкувався з тренерами, батьками дітей та керівництвом медичного коледжу.

У дитинстві я також займався карате, тому для мене є великою честю бути присутнім на початку роботи секції у Ковелі. Хочу побажати, щоб діти приходили сюди із задоволенням. У вас чудова і дружня команда, тому беріть все від своїх вчителів та тіште їх своїми досягненнями

– звернувся до юних спортсменів Іван Мирка

Депутат та його помічники ознайомилися із станом спортивного залу, де займатимуться діти, а також отримали інформацію стосовно розвитку спортивних секцій у місті Ковелі, які, на жаль, не отримують належної уваги з боку місцевої влади.

Олександр НОВАК

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.