Депутат Ковельської міської ради буде директором школи

27.01.2021 15:31
Сергій Дружинович

Сьогодні, 27 січня, у Ковелі відбувся черговий етап конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2.

Як повідомляє Ковельська міська рада, у присутності членів конкурсної комісії письмове тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей проходив Сергій Дружинович, вчитель фізичної культури цієї школи.

Тестування складалося з 50 питань, обраних у довільному порядку. Конкурсанту було запропоновано на вибір 3 варіанти тестів, які потрібно було розв’язати протягом академічної години. 

Він був допущений до наступного випробування, адже дав більше 70% правильних відповідей з необхідних 50% +1.

Комісія заслухала також публічну презентацію перспективного плану розвитку закладу. Крім того, учаснику було запропоновано письмово розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

З усіма завданнями претендент справився успішно. Сергія Дружиновича було визнано переможцем конкурсу, з ним буде укладено трудовий договір у формі контракту.

Як відомо, Сергій Дружинович є депутатом Ковельської міської ради («Європейська солідарність»), членом постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, планування та розвитку території об’єднаної громади, утворення та функціонування старостинських округів, сільського господарства, природокористування та використання надр.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.