Міський голова підписав контракти з новими директорами двох ліцеїв

22.12.2021 о 11:45 · 2 хв читання
Максим Селівончик та Оксана Мельник

Ковельський міський голова Ігор Чайка підписав контракт на 2 роки з переможцями конкурсу на посаду директорів ліцею №1 Оксаною Мельник та ліцею №10 Максимом Селівончиком.

Міський голова разом зі своєю заступницею, лучанкою Наталією Маленицькою та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали нових керівників з важливим етапом у їх житті, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ви достойно пройшли усі конкурсні випробування. Думаю, що у вас все вийде. Головне – ставте перед собою мету і впевнено до неї йдіть

– сказав Ігор Чайка

Також він запевнив директорів, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади, управління освіти. 

Мер розповів, що на наступний рік з бюджету громади на розвиток освіти виділяється рекордна сума – 27 мільйонів гривень. І ті програми, які започатковані, будуть продовжуватись й надалі. Зокрема, хороші зміни чекають і на заклади, які очолили Оксана Мельник та Максим Селівончик.

Ігор Чайка висловив переконання, що новим директорам вдасться знайти взаєморозуміння з працівниками найбільших ліцеїв Ковеля, адже вони не є новачками цих колективів. Кожен з них там був успішним педагогом. Тепер у ролі керівників їм разом дасться реалізувати чимало проєктів та продемонструвати хороші результати щодо розвитку закладів та організації освітнього процесу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X