Депутатка Ковельської районної ради відмовилася від депутатства

07.10.2021 о 16:24 · 2 хв читання

Голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак сьогодні, 7 жовтня, на пленарному сесійному засіданні повідомив, що 24 вересня цього року до виконавчого апарату райради надійшла заява депутата Штик Олени Іванівни з проханням достроково припинити повноваження її, як депутата.

Вона є безпартійною, працює заступницею директора спеціалізованої школи-інтернату у селищі Заболоття колишнього Ратнівського району. До Ковельської районної ради обрана від політичної партії «За майбутнє».

Головуючий запропонував внести відповідний проєкт рішення до порядку денного. Але депутати не підтримали цю пропозицію.

Невдовзі фракція «Європейська солідарність» запропонувала повернутися до питання щодо заяви Олени Штик.

А де вона сама? Нехай пояснить, що сталося. Може на неї тиснуть? Її немає, а ми замість неї будемо рішення приймати

– сказав хтось із депутатів

Вона написала заяву. Це – рішення депутата. Я з нею спілкувався неодноразово і в телефонному режимі, і зустрічався. І приходила вона до нас, приїжджала, ми спілкувалися. Вона категорично вирішила для себе, ще серед літа сказала: «Я вирішила. Я не хочу. Не заставляйте мене там, де я не хочу працювати. Наступний депутат буде ефективний, який буде приїжджати, відповідати і працювати. Чому я маю займати його місце». Вона категорично відмовилась. Категорично. Я ж не буду її силою. Це право депутата. Я доклав максимальних зусиль для того, щоб вмовити її

– пояснив голова районної ради

Депутати повернулися до питання і включили його до порядку денного. Зрештою, під кінець сесії даний проєкт рішення прийняли більшістю голосів. Не голосували лише троє депутатів, всі вони – із фракції владної на Волині політичної партії «За майбутнє»: той же В’ячеслав Шворак, а також Василь Голядинець та Святослав Волошук.

Кандидати у депутати Ковельської районної ради від Ратнівщини та Володимир Бондар, 20 вересня 2020 року / Фото: https://pershyj.com
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X