У Ковельському районі відкрили нову рекреаційну зону

11.11.2021 12:31

Вчора, 10 листопада, у Ковельському районі відбулось урочисте відкриття рекреаційного пункту «Лісовичок», який розташований у лісовому масиві державного підприємства СЛАП «Ратнеагроліс».

Участь у заході взяли голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, його радник Іван Тусь, Ратнівський селищний голова Віталій Бірук, Забродівський сільський голова Микола Калачук, Заболоттівський селищний голова Валерій Свіржевський та лісівники, – повідомляє Ковельська районна рада.

В’ячеслав Шворак привітав усіх і подякував лісівникам за їхню натхненну сумлінну працю, яку вони здійснили для відкриття цього рекреаційного пункту та висловив надію, що гості, які відвідуватимуть «Лісовичок» зберігатимуть чистоту та відповідально відпочиватимуть.

Директор державного підприємства СЛАП «Ратнеагроліс» Микола Мельник розповів, що до послуг мандрівників та шанувальників відпочинку працівники лісництва спорудили альтанки, встановили столи зі зручними лавками, облаштували місце для розведення багаття, де можна приготувати смачні страви на відкритому вогні, місця для збору сміття. Також є автостоянка зі зручним доїздом, так, як пункт знаходиться вздовж траси. Для найменших гостей зробили дитячі майданчики. Всю територію рекреаційного пункту огородили парканом. Окрім того, інформаційні стенди та яскраві панно нагадують про правила поведінки в лісі, про безпечне поводження з вогнем.

Робота щодо створення рекреаційних пунктів триває постійно, адже Ковельщина багата на прекрасні, мальовничі лісові краєвиди та місцини, які потрібно облаштувати всім необхідним для відпочинку місцевого населення, подорожуючих туристів. Такі заходи, в свою чергу, сприяють захисту лісу від можливих пожеж та від забруднення побутовими відходами, контролюванню та регулюванню масових перебувань населення в лісі. Кожен відвідувач має пам’ятати, що після відпочинку необхідно прибрати за собою сміття, адже воно не лише захаращує ліси, а й нищить екосистему. Та й повертатися туди, де чисто завжди приємніше.

Фото Ковельської районної ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.