Депутатка міської ради скоїла ДТП у центрі Ковеля та зникла з місця пригоди, не повідомивши поліцію

25.09.2023 о 11:44 · 1 хв читання

Депутатка і голова гуманітарної комісії Ковельської міської ради Світлана Верчук, яка працює директоркою Центру професійного розвитку педагогічних працівників, скоїла дорожньо-транспортну пригоду.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду від 20 вересня.

Згідно матеріалів справи, 06 вересня 2023 року об 11:34 у Ковелі на вулиці Незалежності, 101 (за цією адресою розташоване управління освіти) Світлана Верчук на автомобілі «Renault Megane Scenik» не дотрималась безпечного бокового інтервалу та здійснила наїзд на припаркований легковик «Opel Astra», що призвело до пошкоджень обох транспортних засобів з матеріальними збитками.

Крім цього, після ДТП вона залишила місце пригоди, не повідомивши працівників поліції про інцидент.

Відділ організації несення служби в м. Ковель Управління патрульної поліції направив матеріали справи до суду.

В судовому засіданні Світлана Верчук свою вину у вчиненні правопорушень визнала повністю та просила суворо не карати.

Суддя Петро Бойчук постановив накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу, що становить 3400 гривень. Також винуватиця ДТП має сплатити на користь держави судовий збір в сумі 536 гривень 80 копійок.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (151)
  1. Машина це залізо є, а людей би вбила і це біда і втікла з місця пригоди вихід один була під алкоголем

 1. Не може бути що це вона. Це підстава!!!
  Хтось усуває конкурента! Гляньте на фото, не могла людина з такими добрими очима таке зробити… Ну не могла вона це зробити, не могла і все!!!

 2. Шкода, що втекла. Якби була чоловіком , то від війни теж втікала би. Як може бути депутатом людина, яка боїться наслідків в будь чому. Шкода

  1. Шкода , що ти у нас такий відважний але чомусь тільки у коментах, а на у війську

 3. І це директор Центру професійного розвитку педагогів.

  Приклад для педагогів, які в свою чергу дітям такий приклад мають показувати? Скоїти ДТП і звалити, а потім просити, щоб сильно не карали. А постраждалий нехай сам ремонтує авто. Один підбір фарби вартує, як той “штраф”.

 4. Бути депутатом не означає бути чесним і порядним, скоріш за все туди попадають зовсім інші люди чи людиська.

  1. Еммм…так ви ж на виборах голосуєте. Самі вибираєте тих людисьок. Та й ким же треба бути, щоб стати у ваших от очах чесним і порядним? Якщо практично з ніфіга з кого завгодно змішають з лайном, обізвуть наркоманом і брехуном.

 5. Її син воює з 2014, і воює на передку, мав не одне поранення.
  Чоловік теж воює 2022 року, а що ви писаки обісцяні такі як влад скажете? Що ви зробили крім ,того що висрались в коментах?
  Та це ж жінка за кермом, вона могла чухронути і навіть не зрозуміти. Але для вас головне обісрати, а кого і зо що то вже таке правда влад? Ти ж комент з нуля нам пишеш?

  1. Ото і почнемо з того, що кожен другий їздить х.й знає як. За кордоном хрін би отримали водійське посвідчення з правом керування.
   А в нас купити, порішати, то як два пальця обісцяти.
   Молодці, що воюють. Але ж мова про них.

   1. А звідки ти знаєш як за кордоном?Що за чіпуху ти несеш?Що взагалі за мода казати а от там десь за бугром нанолюди ,а ми тут неандертальці.Не має жодної країни на планеті де люди живуть як божі янголи,по усьому світу порушують закони та ухиляються від відповідальності.Такі реалії ,а казати а от за кордоном ,це демонстрація своєї вузьколобності та нерозвиненості .Писаки срані

    1. Малоосвіченим «Писакам сраним» з Гондураса не до моди, ваших янгол, неандертальців, права і закону. Ви видно широколобий з іншої планети)

     1. Ні на відміну від вас, я просто не звик обсирати людей, не знаючи ситуації взагалі.

  2. До чого тут нуль клоун ти і до чого тут що хтось там воює, це значить що треба втікати ? Вона просто навіть не подумала напевне що камери стоять, а ніхто не бачив ну ладно треба свалювати…

   1. Ну ти і дебіл. Ти навіть коменти не читав, походу раз не зрозумів кому це адресувалось

 6. І я за те саме. Навіщо писати те ,про що не стосується, запитайте у влада. Бачите який відважний воїн у коментах. Я вже веду до того , що якщо щось не знаєш , то немає чого спати в коментах.
  Ви вважаєте, що жінки за кермом їздять без помилок? Ви ж розумієте , що вона могла чухронути ту машину і навіть не зрозуміти

   1. Ніхто не каже, що вона права в цій ситуації. Врешті ніхто не постраждав, і ніхто не знає, що там за шкоду вода нанесла другому авто, там може ціна питання 20 доларів, а поносу в коментах , наче вона з бюджету 2 млн стирила.
    Просто на мою особисту думку, знаючи як жінки їздять, я розумію що вона могла тернути ту машину і не помітити.
    Так як мав подібну ситуацію з власною дружиною, тільки в мене дружина відвалила пів бампера біля салюта на привокзалці, клумбу не помітила. Ви розумієте клумба , як горішок на дорозі непомітна)))) , і вона нічого не помітила, розумієте)))) поставила авто як нічого й небуло

    1. Отут питання звідки у неї посвідчення водія появилося..знаючи як жінки їздять… Або купила, або варто лишати ліцензії тих хто таких навчає. Сцуко на машині їздити це не борщ варити. Тут наслідки невміння можуть коштувати комусь здоров’я. а комусь життя, не кажучи про матеріальні втрати.

  1. Так давай випустим з тюрми мадам з Харкова яка збила людей на пфшеході, це ж також жінка за рулем була навіть подруг везла з собою, похер що 8 чоловік насмерть, а в її ще пів родини воює, логіка в тебе рабська

   1. Оце ви порівняли: збиті насмерть люди і подряпина на бампері. Дійсно, одне й те саме. В пані Верчук теж півродини воює і це відкрита інформація.

    1. Не пробуйте йому щось пояснити.
     На мою думку там логіка як у Вінні пуха ”нужно делать то что нужно, а что не нужно то не нужно. Він щось там гавкає, навіть не розуміє кому там був комент адресований.
     В таких окунів проста логіка” обісрати” навіть не знаючи, ні людини, ні ситуації

   2. В тебе, як ти пишеш логіка взагалі відсутня, бо ти рівняєш, х…й з пальцем

    1. Діло не в захисті, а кумарить те що не потрібно обсирати людину, не знаючи ні ситуацію, ні людину, ні шкоду , яку вона нанесла.

    2. Не повірите ,але не бухаю взагалі, так як тільки дурень може мучитись, за свої кошти

     1. Жора а ти часом не та сама Світлана Верчук, так вже відбілюєш її/себе 🤣🤣🤣

    1. Ковельчанин, а ти часом не той самий дурень, бо так намагаєшся корчити з себе розумного?
     По факту ти нічого не написав, крім образ, і словесного поносу

 7. Жора а ти якім боком до даної особи, що так яро захищаєш??? Разом кумували,чи провертали махінації???

  1. Ні я її сина добре знаю. От подивись тобі і тут треба сирнути, про якісь махінації. Ти просто балабол, а якщо знаєш щось конкретно про якісь махінації уважно тебе слухаю, бо інакше ти все що можеш, то накидувати гівно на вентилятор.
   Слухаю факти про махінації даної особи. Якщо не наведеш приклад, то ти просто гавномет

  2. Поясню для твердолобих ще раз, я не захищаю, а веду до того, що якщо не знаєте ні ситуації, ні людини, ні шкоду яку вона заподіяла , то навіщо гівно писати яке не стосується навіть теми. І головне ,я ви там щось коментуєте навіть не знаючи що

 8. Жорка балаболка так яка шкода? А якщо вона пьяна була і втекла з місця дтп??? У її експертизу брали??? А може взагалі під наркотиками була. Чому не було експертизи

  1. О боже, та що з вами не так? Звичайна пригода, дві машини зішкрябнулась на парковці. Ніхто не постраждав, жодних жертв (хоча таке враження, що вам хотілося б),шкоду не з вашої кишені платити будуть. Чого ви гавкаєте? Яка експертиза? Щодня в Ковелі хтось когось підрізає, хтось комусь дряпає бампер і чомусь ні про кого нема статті. Та варто вам бути депутатом міськради і вас закидають гімном з ніфіга.

   1. Ну так і я й до того й веду. Не знаєте ситуації то навіщо та писанина , а може, а не може, а може п’яна.
    Та це ж так аби обісрати, не знаючи навіть ситуації

  2. А окрім, твоїх а може, а а не може ,щось по суті можеш сказати? Я ще раз пояснюю ніхто не каже що вона права в цій ситуації!!!!!! Чи вам ще раз повторити?? Я веду до того що ніхто не знає с нас писак, що там сталося. Може вона рушала на парковці вивертала руля і когось чирхнула.
   Пояснюю ще раз, що якщо не знаєте ні обставин, ні наслідків, ні як це і де сталось , то для чого писати, а може п’яна , а може під наркотиками, а може ослапла, а може хвора. Може воно й так, але якщо щось знаєте то просвітіть нас , я ж не проти.

  3. Макар, може ти хворий на голову?
   Ось це буде аналогічно, тому що ти написав.
   Але окрім” а може” в мене не має аргументів.
   Тобі така нормальна аргументація фактів?? Змістовна розмова правда?
   А може це я тебе вчора бачив, за кермом бачив п’яного? А може й ні

  1. Припустимо, вона з партії гігантського макаронного монстра… Та яка нафіг різниця взагалі? До чого тут партії? Так хочеться приплести політику навіть туди, де її нема? Людина виїжджала з парковки і зачепила іншу машину. Все. Кінець історії. Жодної трагедії, політичних мотивів, махінацій, підривної діяльності, зради. Дивно що вас так бомбить через чужу подряпану машину.

   1. Це просто люди, які по життю повний нуль.
    Вони на весь світ ображені, і всі їм винні. Хоча саме воно я думаю все життя сидить під під’їздом, лупає насіння, і всіх обсирає.

    1. Ну а що поробиш з пенсією 3400 грн і 40 років стажу. А яку зп отримує ця пані?
     І як то бути не повним нулем?
     Воно! Оце так)

 9. Це навіть цікаво, з яким задоволенням тут готові змішати кого завгодно з лайном. Подія не варта дірки від бублика, проте який гучний заголовок, звинувачення на пустому місці. Тут вже подумайте, що на місці депутатки може кожен опинитись. Ось ви випадково винесли з магазину пачку жуйки (задумались і забули, що вона у руці), а потім помітили, одразу повернулись і заплатили. А завтра тут ціла стаття, як вас спіймали на крадіжці і ви просили не викликати поліцію.

  І в коментах пишуть, що ви напевно були під наркотою, бо нормальна людина про жуйку не забуде. І на роботі ви теж точно крадете, і бухаєте, і обманюєте, і жінці зраджуєте. І от через таких як ви зрадників війна не закінчується. І ви офігіваєте, як звичайна ситуація, яка вирішилась за хвилину, переросла у ось таке.

  1. Отож себе хорошого ніхто не бачить.
   А обісрати когось, навіть не знаючи ні ситуації , ні людини, ні обставин, то святе.

 10. Жора +Каріна ви явно два поліна,усе знаєте виправдовуєте злочин .Втікла бо хильнула і сіла за кермо ,так вона депутат пристосуванець приклад для Українців.

  1. Так, я дійсно знаю в чому там суть ситуації. Тому і можу щось казати, аргументувати. Ви не знаєте нічого,проте дозволяєте собі звинувачення і дурнуваті припущення. “Хильнула і сіла за кермо” – це ваші домисли, брехня та бажання якомога більше лайна видати в коментарях. От і ллється воно з вас безперервним потоком. Анонімно можна і погавкати, правда, відчути свою безкарність?

   І так, ніхто не виправдовує порушення, але ж за нього вже заплачений штраф, згідно закону. В чому проблема? Просто гидко, що такі люди як ви десь ходять поруч по вулицях.

  2. Питаю в тебе дрючька, звідки ти знаєш?
   Такі як ти приходять просто висратись в коментах.
   І ще раз питаю в тебе, звідки знаєш?
   Ще один писака, пише аби писати.

  3. Йосип. Пишу ще раз, не знаєш ситуації то краще, нічого не писати, ніж гівном швирятися, як ти.
   Ти знаєш ситуацію?????? Я впевнений, що ні. Але обсираєш наче ти там збоку стояв.
   От поясни звідки ти знаєш , що вона хильнула???? Ну звідки?

  4. Аргументуй факти, бо твої домисли нікому не цікаві. Ти звичайний поносник, ображений на життя, і на всіх

 11. Хочеться бачити депутата взірцем, прикладом для інших , а тут приклад як не потрібно робити.
  Звичайно війна, сім’я , партія тут нідочого.

  1. Ми обираємо партії за назвою, а в партіях на 90% непотріб. Ось і маємо результат…

   1. Так хто ж винен у нашій власній ліні і тупості???
    Ми ж самі їх обираємо і виємо потім. А от поцікавитись, що за люди в тій партії, почитати біографію їх ,то там не цікаво.
    Вже президента вибрали, хуже в десять разів, але ж не барига правда?

    1. Як почитаєш справжню біографію кожного, то взагалі не буде за кого голосувати і на вибори йти не буде смислу

  2. Хочеться, але святих не має.
   Ось запитання особисто вам. Ви завжди робили все правильно? По житті у вас не має косяків?

 12. ” депутат пристосуванець ” – диво дивне, так у наш час таких 99 відсотків.

  1. Ви просто скажіть, ви розумієте , що таке аргументована розмова??? Бо все що я тут читав в коментах це словесний понос, без фактів.

 13. Ну звичайно. Якщо не насипаєш гівно на вентилятор, то полюбому на зарплаті. А треба так як ви, просто обісрати” людину нічого не знаючи тоді нормально, тоді свій.
  Правильно?

 14. Коли пояснював дебілам зимою, про дефіцит електроенергії то казали, що я у РЕСА на зарплаті, а зараз в кого?

 15. Просто перед тим , як щось писати треба розібратись, вникнути в питання, знати якісь факти по темі. Але це для таких , як ви, це важко, бо треба подумати, і щось хоча б почитати. А зайти просто без розбору обісрати, всіх і все, то це розуму не треба.
  Коли я десять разів запитую про факти, всі як язик в дупу запхали, пишуть просто свої домисли. А може п’яна, а може осліпла, а може під наркотою.
  От просто поясніть для чого писати те, що сам не знаєш????

  1. «Потерпівший»?
   Скільки часу чекали поліцію, встановлювали особу? Які збитки? Дорогий автомобіль?
   Бо якось стрьомно припаркувати авто і потім шукати якусь кобилу.

   1. От дивіться, у всіх є дружини, є доньки.
    Чому от кобилу? От просто поясніть?
    Ви дружину, чи доньку чи матір ,теж так називаєте?
    От розумієте все з цього починається, з елементарної культури спілкування, і взаємоповаги

    1. Я сама є дружиною, матірʼю, донькою…
     Хто мене як називає якось до лампочки.
     Культура спілкування є від випадків.
     Питання не про культуру.

     1. Чи ви тут вирішили заїхати на блатних педалях просто????

     2. Бачите як ви пишите. Що ви є дружиною, матір’ю, донькою.
      Чому ви не пишите, що я кобила, в мене є діти??

 16. Бачите як, коли просиш аргументувати слова, чи навести якісь факти то нуль по фазі. Зате починається, що хтось на зарплаті, хтось разом п’є, кумівство. Тобто, по справі нуль інформації, повний нуль.
  То просто поясніть, на чому ви будуєте ту писанину, яку пишите????

  1. А обговорити, іноді обісрати, то людське.
   І що ви тут не можете вгамуватися зовсім не зрозуміло.

   1. Обговорити можна, а от безпідставно, навіть не орієнтуючись в темі обсирати людей не варто.
    Це моя особиста думка

 17. Мова про кого? Притрушений)
  Ти то і є повним нулем і по ходу підлабузником добрим.
  І їздиш на колимазі.

  1. Притрушане це ти. Якщо ти їздиш на дорогій авто це не значить що в тебе є розум. На авто заробила чи нас…..а?

  2. Прочитай коменти , то може зрозумієш до чого я веду.
   Ти почитай, що ти пишеш. На відміну від тебе я не кидав образ в твою сторону, а просто пробував пояснити, що треба поважати один одного. Ти ж казала, що тобі побарабану , як тебе називають.
   То чого ж ти так вскіпіла? Хоча особисто тобі я не обзивав, а написав для прикладу

 18. Просто особисто тобі поясню, в мене два авто. І справа не в авто, а пояснюю людям, що коли щось незнаєш то краще мовчати, ніж мішати людину з гівном

  1. В мене більше. І не насосала, а заробила, і не вкрала.
   А ти видно піздобол ще той.
   В тебе то мозків і зовсім нема. Чепушило.
   Особисто мені ця жіночка неприємна.
   Коли перестану башляти на садочок, школу бабкі, купувати зошити і підручники тоді щось і пиши.

   1. То твоїй дитині держава має зошити купувати, наскільки я зрозумів.
    В принципі з тобою все ясно

     1. Ну і що? Шкода для своєї дитини? Особисто я нічого в таких речах поганого, чи корупції не бачу.

 19. На відміну від тебе, я не кидав образ, в твою сторону, а написав про взаємоповагу, і для прикладу, але як кажуть який привіт такий ответ

 20. Ти така модна з купою дорогих авто, і немає на садочок 50 грн? То хто ту піздобол макака?

  1. А якого милого я маю здавати за майданчик і платити податки, щоб такі пані велику за мали, а батьки все внше придбають.

   1. От коли в класіку піццу завалити , то не шкода і не допого, а тут де 50 грн на садочок, своїй дитині то це дорого.

  2. Люди які заробляють, грошима не розкидаються. І вміють добре рахувати.
   А що шкода, а що ні, то вирішувати явно не всяким жирам АБЖОРАМ.

   1. Несміши , твій рівень і так видно по твоїй розмові. ))))) заробила))))) не сміши. Нормальна людина ніколи б не писала тих порожнів що ти понаписувала. То ти така модна з автопарком, то в тебе дитині на садочок не вистачає. То ти пишеш що тобі та жінка не приємна, потім ти пишеш, що тобі похер на її.
    То ти вже оприділись

 21. Ну ясно все в принципі. Як понти поганяти то запросто, а як на садочок то 50 грн.то це багато.
  Зрозуміло. А носки, і одяг теж держава має купити твоїй дитині? Бо ж вона в школу ходить?

  1. Смішно. Товчеш воду в ступі.
   То де ж твої факти стосовно збитків, часу людини, чий автомобіль пошкодила ця особа.
   А всім відписуєш, сраними обзиваєш, вже і 50 грн і шкарпетки …приплів😀. Бовдур.
   Дуже вже близька ти людина до цієї особи. А може і сама та особа.
   Мені взагалі це не цікаво, як і не цікавить ця тітка.
   Плакати сильно не буду😀 Засранець😀
   Арівідерчі.

   1. Ти прочитай чудо ти горохове, що ти понаписувала, цілий автопарк в тебе, але чому .я маю купувати зошити своїй дитині, ти ж це написала, а не я

   2. Ти походу геть тупа, я й писав, що якщо ніхто нічого не знає то якого дідька гавкати. Я не писав що знаю що і як. На мою думку там було кому розібратись. Я вів до до того на нахріна писати те, що сам незнаєш.

 22. Це ти ж ти розпиналась що в тебе цілий автопарк, а тут 50 грн на садочок своїй дитині то це корупція

  1. Лохотронщик угомонись вже. По 50 грн.
   А ти , сука, приніс в сімʼї людей тих 50 грн. Зробили з вихователів і вчителів жебраків. Просити на хрін зна що. А самі сидять на зп 30-50 тис. І посміхаються. Сучари. І закрийся вже.
   Видно, як вилазив, головою добре йобнувся.

   1. Курка, в свою сім’ю я все приніс, і приношу , і на відміну від тебе говорю особисто за себе. Чи я ще комусь в сім’ю щось маю принести??? Зароблялка ти наша

 23. Тряпка ти полова, хто ж ту владу обирає? На яку ти сереш зараз. А ти сука принесла? Як понти гнати то ти зірка світового масштабу, а тут всралась чи як?

   1. Ліплю, бо її син воює з 2014 року, і чоловік з початку 2022 року пішов воювати. І рахую, що таких людей є за що поважати. Навіть за те, що виховала такого сина.
    А просто тупа шкварка, зароблялка

    1. А ти? Гамно мішаєш)
     Повезло що живі. Іншим не пощастило. Кому конкретно не твоє собаче діло. Мудак.

     1. Тут я говорю за його особисто. А ти що ліпиш придубашана? Не повезло десяткам тисяч, якщо не більше, але на таких як він і армія тримається, і країна.

 24. Тупа ти шкварка ти за себе говори, о то бачиш як вона за сім’ї переживає. Худоба ти неотесана

     1. Твої діти і мої сидять, в спокої тому , що такі херові, як вона виховали такого сина, який воює з 2014 року, добровільно. І воює не аби як повір. А такі як ти приходять, і нічого не знаючи мішають таких людей з гівном

 25. Під час одного бойового виходу, його група з семи чоловік, зажмурила 9 підарів, і сім взяли в полон. То ти як рахуеш, що таку матір можна поважати за такого сина ?
  Це тобі макака не понти ганяти в коментах

  1. Чуєш, макака. Єбло своє прикрий. Чи ти пуп Землі і все за всіх знаєш. Муділо.

    1. Шмаркач. Ти ще малий і дурний. Витри соплі і лягай спати.
     Дружині своїй передавай такі вітання.

     1. Чучало болотяне мені 38 років, з чого ти взяла, що я шмаркач?

    2. Ще десь там вище про якусь «культуру» спілкування писав. Культурний, що аж пре.😀

     1. Я до тебе звертався на Ви якщо ти не помітила, особисто в твою адресу образ не кидав. До тих пір пока ти не написала, що я притрушений

     2. А що ти хотіла, після свої слів почути у відповідь???

  1. Мені вже не 38 і давно. Кобила і в Африці кобила.
   Тупе, дурне і невиховане.

   1. Ну так і я тобі про те ж саме))), що з тебе візьмеш?
    Ти так написала здорово про себе, що й немає чого додати!
    Ти прочитай, що ти написала))))))))))
    Ой це ж треба, так в десятку свою характеристику написати

    1. Це про тебе. Як тобі сумно від цього не було б. І стільки часу вільного маєш на цю друканину ні про що.

     1. Я дивлюсь ти теж дуже зайнята, правда?

 26. Якщо ти не помітила, я писав до тебе на Ви, про кобил написав для прикладу. А після цього ти написала, що я притрушений.
  То що ти хотіла почути у відповідь?
  Я завжди з людьми стараюсь поступати і спілкуватись по людські, а з бидлом по бидлячі.
  От і все

  1. Ти по темі не написав, а строчив про щось не зрозуміло про що. То як називають таких далеких?
   Бидло) пізнавально) но не факт.

   1. Якщо ти не помітила, то по темі написала тільки одна людина з нікому Каріна. А я вів до того що якщо самі не знаємо, нічого не бачили, то навіщо спати на людину

   2. Ти що до цих пір не розумієш, до чого я це все писав? Тобі ще раз пояснити?

  2. Ти відповів чи вцепився? Кобила не сподобалася. Придумай краще. Строчив ні про що. Невихований і стрєлкі переводиш. Трепло одним словом.

   1. Коли я перший комент писав тобі, мене і думок не було тебе ображати, але після того що ти написала, що я тобі мав відповісти? Ти просто перечитай що ти написала, і що я написав

 27. Врешті, це все дурниця, це емоції. А коли емоції то часто образи, а це зайве. Просто я від початку вів до того, що ніхто з нас, толком ситуації не знав, то для чого писати свої фантазії??? Таким чином ми ображаємо людей, які на це не заслуговують.
  От людина під нікому Каріна просвітила, ситуацію. І стало все зрозуміло. Там може подряпина на машині на 5 баксів, а почитай, що пишуть: то вона під наркотою, то вона п’яна. Ну наві що це лайно?? Коли сам ніхрена небачив, і незнає

 28. По перше там непогано впишеться слово жінка, замість кобили.
  То це я стільки перевів? Чи там там до дтп приточила , про садочки і школи?

  1. Якби тобі вʼїхали і не раз. А ще й втекли. Ото да, то ж Принцеса, Баришня, найгарніша жінка…
   А я б виразилася інакше. Кобила , то це ще й комплімент.

   1. Ну ти диви, хто в кого в’їхав? Там ціна питання подряпина на бампері. І знаючи , як жінки їздять, то і нездивований. Я приклад наводив зі своєю дружиною не полінись, перечитай. Вона могла чирхнути і навіть не помітити

 29. Врешті дурня це все, ми перейшли на емоції, а коли емоції то летять образи, а це тут зайве

 30. Я відразу ж писав, що ситуації, ніхто не знає, і я в тому числі ,поки” Каріна” не просвітила, ситуацію. А вів до того, що якщо ніхрена не знаємо то про, що говоримо? Чому обсираємо людину якщо ми повний нуль по темі?

   1. Та полюбому, бо якщо не обсираєш людину, не знаючи ситуацію, то це не по-нашому. Правда?
    А так зайшов, можливо й статтю до кінця не дочитав, висрався в коментах і пішов.

    1. Жора, дивною виглядає твоя завзята активність у відбіленні правопорушниці ПДР з легкими наслідками на твою думку. Не дай Боже тобі попасти таким під колеса.

     1. Шановний, я ж не кажу, що вона права.
      Я просто не розумію, для чого писати то вона п’яна, то під наркотою.
      Може так і було, але ж ніхто не бачив і не знає. То тоді виникає питання, про що ми взагалі говоримо? Просто розвиваємо свої фантазії?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X