Депутатка облради може очолити у Ковелі обласний центр

09.09.2020 09:00

Питання про кандидатуру на посаду директора комунальної установи «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», який знаходиться у Ковелі, розглянула конкурсна комісія обласної ради.

До участі в конкурсі було допущено трьох кандидатів: виконуючу обов’язки керівника Олену Гануліч, Людмилу Андрощук та Галину Йовик, повідомляє Волинська обласна рада.

За результатами закритого голосування переможцем конкурсу стала Галина Йовик. Вона має наміри створити громадську раду, яка контролюватиме використання коштів благодійної допомоги, що надається для установи. Також обіцяє найближчим часом створити сайт Центру, аби волиняни могли дізнатися про те, які послуги він може надавати.

Нагадаємо, Галина Йовик – діючий депутат обласної ради (фракція ВО «Батьківщина»). Вона переконує, що, у випадку обрання на посаду, щорічно звітуватиме про свою роботу на посаді директора Центру перед обласною радою.

Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява… Візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує. Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати. Візьми віру і віддай кожному, хто не має її. Візьми любоб і неси її по всьому світові

– педагогічне кредо Галини Йовик

Рішення конкурсної комісії є рекомендаційним. Остаточно кадрове питання буде прийняте на сесії обласної ради, яка відбудеться завтра, 10 вересня.

На фото (зліва направо): Олена Гануліч, Галина Йовик та Людмила Андрощук 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Нарешті діти позбудуться злодійки і пьяниці ганулич і її хабарниціматері,які прихватизували цей центр,ще й регулярно ,,підгодовували,,Аллу з Луцька,.Надіємось,що депутатам вистачить порядності не голосувати за ганулич!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.