Виконком проводить конкурс: чотири кандидати на місце

25.11.2020 о 16:49 · 2 хв читання

У вересні цього року виконавчий комітет Ковельської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі на період відпустки працівниці для догляду за дитиною.

Розпорядження про конкурс підписав поки що міський голова Олег Кіндер.

Депутат Ковельської міської ради 7-го скликання Володимир Косцьов’ят подав Олегу Кіндеру депутатське звернення, в якому просив повідомити, чи перемогла в конкурсі на посаду в «економічному» відділі член виконкому Олена Гануліч. Вона за фахом є психологом і ще донедавна була директоркою Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у Ковелі, але у вересні програла конкурс на цю посаду.

До речі, в умовах проведення конкурсу на посаду у відділі економічного розвитку та торгівлі не вказувалося, що претендент повинен мати освіту за відповідним напрямком роботи.

Олег Кіндер та Олена Гануліч

Чинний мер відповів швидко, адже його каденція стрімко добігає до кінця і вже 26 листопада розпочне роботу новообраний міський голова Ігор Чайка. У відповіді Олег Кіндер не підтвердив, але і не спростував інформацію щодо Олени Гануліч. Він зазначив, що за період з 10 вересня по 9 жовтня до конкурсної комісії подали документи чотири кандидати, але на даний час третій етап конкурсу – проведення іспиту та відбір кандидатів, не відбувся у зв’язку з хворобою голови конкурсної комісії, поки що секретаря міської ради Віри Федосюк.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. в міськвиконкомі не повинно залишитись жодного кіндерівського прихлєбали. Починаючи з заступників, керуючих справами і начальників різних там відділів типу комунального. Всі кіндерівські корупційні ланцюжки мають бути розірвані. Тому жодного кіндерлога у владі не має бути.

  2. Дякуючи коронавірусу не вдалося злодійці ганулич добратися до державних коштів,хай на базарі торгує,там люди хоч морду наб’ють за обман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X