Громада суворо контролюватиме діяльність КП «Ковельські парки»

21.08.2021 20:10

На початку червня цього року міський голова Ковеля Ігор Чайка призначив на посаду КП «Ковельські парки» депутата міської ради від «Батьківщини», мою колегу по депутатському корпусу минулого скликання Віру Федосюк.

Шановна Віро Іванівно! Багато ковельчан досить схвально зустріли Ваше призначення на посаду директора парків. Насамперед через те, що не всі навіть добре знають, де ті парки. Отже, вітаючи Вас з високим призначенням, багато хто хотів би взнати, де ті парки, яка площа їх, які дерева та чагарники там зростають і скільки їх. Колись на території Ковеля водилося і багато птахів. Однак за останнє десятиліття не дуже шанований ковельчанами міський голова Олег Кіндер став масово калічити дерева, багато з яких всохло. На таких деревах перестали гніздитися і птахи. Я писав про це в місцевих ЗМІ та звертався до місцевої влади.

Хочу сподіватися, що Ви перетворите ці парки в осередки життя і культури, бо це не лише місце для випивок. На Вас покладається почесний обов’язок оберігати все живе на дорученій Вам території. Про парки написано багато. Є посібники для ВУЗів і технікумів. Не кажучи вже про чисельні книги з дендрології. Я закінчив лісотехнічний ВУЗ і знаю про що йде мова. З настанням весни Вас чекає велика робота. В парках дерева слід підкормити і доглянути. Про все це Ви зможете дізнатися із книг названої тематики. Громадськість Вам буде підказувати і, звичайно, суворо контролювати Вашу діяльність. Думаю, Ви подбаєте і про гніздування птахів у парках у весняний період. Я пригадую, як винищували гнізда і молодих пташенят за «правління» Кіндера. Отже, Вам є про що піклуватися. На цій посаді було кілька попередників, які отримували зарплату. Але громадськість жде від Вас справжньої роботи. Ми сподіваємося, що Ви вже ознайомилися з нормативно-правовими актами і відповісте на поставлені питання, а саме:

  1. Адреса парків.
  2. Площа, га.
  3. Види дерев і чагарників, що там зростають (хоча би українські назви) та їх кількість.
  4. Приблизний вік та розміри (D1,3 та H).
  5. Першочергові заходи, що Ви вже намітили.

З повагою до Вашої посади і Вас, ковельчанин Володимир Косцьов’ят.    

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. а яка у федосючки зарплата? Кажуть що вона собі призначила 40 000 зарплати. не зажирно? може чесна публічна влада міста опублікувати зарплатну відомість

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.