Ковельський мер звільнив директорів двох підприємств

08.06.2021 11:46

У відставку подали директор Ковельського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Роман Лис та директор підприємства «Ковельські парки» Святослав Мартинюк.

Обидва очільники комунальних підприємств ще у травні написали заяви на звільнення за угодою сторін, відповідно до п. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України. Ковельський міський голова Ігор Чайка підписав розпорядження про звільнення їх з роботи.

Керівником центру «Спорт для всіх» став відомий у Ковелі футбольний тренер Віктор Романчук, а КП «Ковельські парки» очолила депутатка міської ради від «Батьківщини» Віра Федосюк.

Віра Федосюк та Ігор Чайка / Фото зі сторінки Віри Федосюк у Фейсбуці

Нагадаємо, після святкування Нового року парк культури і відпочинку імені Лесі Українки у Ковелі був просто захаращений сміттям. Про неприємну ситуацію публічно заявив міський голова Ігор Чайка. За його словами, винен був директор комунального підприємства «Парки» (така була тоді назва, – ред.), який мав писати пояснення стосовно цього кількаденного безладу у центральному міському парку. Мовляв, перед Новим роком у місті уклали угоду з КП «Парки» про те, що прибирання організують і все виконають вчасно.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. цікаво, а колиж крадійка мілліонерка Гейко Наталія Михайлівна буде звільнена і посажена за грати? и вона всім так підмазала, що ніхто не може з нею впоратись? Коли таке бачили, щоб керівник підприємства вкрав у держави мільйони і до цього часу працював і почував себе як риба у воді І ще кажуть що у нас самий справедливий суд.

  2. Хай прийме на посаду заступника кіндера, може він поремонтує дороги в Ковелі бо чайка літає і не помічає які дороги.

  3. я просто фігею. хіба може бути з Федосючки керівник, тим більше господарник. Ще Товстигу забрати в керівники куда і все- кіндеріада продовжується. дурдом. Знову пішли на посади БЛАТНЫЕ

  4. Цікаво, що буде пояснювати Федосюк після чергового святкування Дня міста або Дня Незалежності? На попередників зверне чи як?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.