Ковельський мер звільнив директорів двох підприємств

08.06.2021 о 11:46 · 1 хв читання

У відставку подали директор Ковельського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Роман Лис та директор підприємства «Ковельські парки» Святослав Мартинюк.

Обидва очільники комунальних підприємств ще у травні написали заяви на звільнення за угодою сторін, відповідно до п. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України. Ковельський міський голова Ігор Чайка підписав розпорядження про звільнення їх з роботи.

Керівником центру «Спорт для всіх» став відомий у Ковелі футбольний тренер Віктор Романчук, а КП «Ковельські парки» очолила депутатка міської ради від «Батьківщини» Віра Федосюк.

Віра Федосюк та Ігор Чайка / Фото зі сторінки Віри Федосюк у Фейсбуці

Нагадаємо, після святкування Нового року парк культури і відпочинку імені Лесі Українки у Ковелі був просто захаращений сміттям. Про неприємну ситуацію публічно заявив міський голова Ігор Чайка. За його словами, винен був директор комунального підприємства «Парки» (така була тоді назва, – ред.), який мав писати пояснення стосовно цього кількаденного безладу у центральному міському парку. Мовляв, перед Новим роком у місті уклали угоду з КП «Парки» про те, що прибирання організують і все виконають вчасно.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. цікаво, а колиж крадійка мілліонерка Гейко Наталія Михайлівна буде звільнена і посажена за грати? и вона всім так підмазала, що ніхто не може з нею впоратись? Коли таке бачили, щоб керівник підприємства вкрав у держави мільйони і до цього часу працював і почував себе як риба у воді І ще кажуть що у нас самий справедливий суд.

  2. Хай прийме на посаду заступника кіндера, може він поремонтує дороги в Ковелі бо чайка літає і не помічає які дороги.

  3. я просто фігею. хіба може бути з Федосючки керівник, тим більше господарник. Ще Товстигу забрати в керівники куда і все- кіндеріада продовжується. дурдом. Знову пішли на посади БЛАТНЫЕ

  4. Цікаво, що буде пояснювати Федосюк після чергового святкування Дня міста або Дня Незалежності? На попередників зверне чи як?

  5. Все намазано, помазано!….Табличку поміняли, а вся гниль залишилась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X