Фонтан у центрі Ковеля перетворили на звалище для сміття

05.01.2021 17:43

Після святкування Нового року парк культури і відпочинку імені Лесі Українки у Ковелі був просто захаращений сміттям. Переповнені сміттєві урни, розкидані відходи навколо них та біля лавок явно не додавали святкового настрою як ковельчанам, так і гостям нашого міста.

Про неприємну ситуацію змушений був сьогодні публічно заявити у Фейсбуці міський голова Ігор Чайка. За його словами, винен тут директор комунального підприємства «Парки», який писатиме пояснення стосовно кількаденного безладу у центральному міському парку. Мовляв, перед Новим роком у місті уклали угоду з КП «Парки» про те, що прибирання організують і все виконають вчасно.

Тобто так і повинно бути в цивілізованому місті. Ми ж таким хочемо бачити щодня наш Ковель? Згадане комунальне підприємство навело порядок лише сьогодні вранці. Виношу цю ситуацію в публічну площину, щоб ще раз наголосити: по-європейськи – це відповідально. Кошти, зокрема й на прибирання міста – це сплачені вами податки. Тому ви маєте право знати, чому чотири дні ходили через брудний парк в центрі міста. Начальник підприємства писатиме пояснення, хочеться вірити, що причини були дуже вагомими

– зазначив Ігор Чайка

Зі слів мера міста, якщо ж ситуація повториться, усе завершиться доганою та розірванням договору.

Отож, працівникам комунального підприємства вдалося, нарешті, прибрати та вивезти з території центрального парку гори побутових відходів. Однак про фонтан вони ніби забули.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.