Показали, як має виглядати нове кафе в центральному парку Ковеля

10.12.2021 о 18:19 · 2 хв читання
Фото: Ірина Королік

Чималий резонанс викликав сьогодні, 10 грудня, допис Ковельського міського голови Ігоря Чайки у Фейсбуці з приводу самовільного будівництва на місці кафе «Казка» в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Нагадаємо, згідно даних Публічної кадастрової карти України, ця земельна ділянка, площею 0,0326 га, перебуває у приватній власності Бегларян Любові Фрунзівни з 11 жовтня 2018 року. Вона та Королік Ірина Фрунзівна є власниками земельної ділянки під торговим центром «Акцент», що також на бульварі Лесі Українки.

Ірина Королік так прокоментувала у Фейсбуці допис Ковельського міського голови (подається в оригіналі):

Пане Ігоре Леонтійович перш ніж опублікувати такі статті перевірте інформацію повність. Власники кафе «Сказка» ті ж самі що і власники Тц «Акцент» та приміщення магазину, Галя «балувана» на вул. Театральній. Ми вас заповнюємо що ніколи не були сторонниками незаконних будівництв та руйнуванню міського майна. Своїм принциповим приоритетами ставимо створення максимального затишку та комфорту навколо своїх об’єктів. Запевнюємо громаду і вас особисто що цей об’єкт так само стане затишним місцем проведення часу дітлахів і не тількі якщо зі свого боку ви не будете заважати. Дякую за підтримку к подальшій співпраці

Також вона опублікувала фотознімки, як має виглядати кафе після реконструкції.

До речі, на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, станом на цю годину сьогодні, 10 грудня, можна дізнатися, що документ про початок виконання будівельних робіт повернуто на доопрацювання.

Ірина Королік у Фейсбуці зазначила, що це – «застаріла інформація» і «тільки один із повернутих листів».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Для чого повний демонтаж, якщо після цього буде побудовано фактично аналогічний об’єкт? Де логіка?

  2. Хто поремонтує тротуари після вантажівок.Нехай відремонтують ,там і так він не в найкращому стані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X