У центральному парку Ковеля проводять самовільне будівництво

10.12.2021 о 10:11 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка каже, що він – за підприємців, але підміняти законність нахабством та безкарністю нікому не дозволено.

Про це мер написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, сьогодні, 10 грудня, представники архітектурно-будівельного контролю Ковельської міської ради разом із працівниками правоохоронних органів зафіксували факт незаконного будівництва в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки на місці, де було кафе «Казка».

В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва немає даних про дозвільні документи на початок виконання будівельних робіт.

А за фактом тут зараз: котлован, рух техніки, в тому числі великогабаритної, по пішохідних паркових зонах.

Очікую на негайну реакцію правоохоронців та вимагатиму відшкодування завданих місту збитків через суд

– наголошує Ігор Чайка

Згідно даних Публічної кадастрової карти України, ця земельна ділянка, площею 0,0326 га на бульварі Лесі Українки, перебуває у приватній власності Бегларян Любові Фрунзівни з 11 жовтня 2018 року. Цільове призначення землі – для роздрібної торгівлі та комерційних послуг.

Під дописом Ігоря Чайки з’явилися коментарі про те, що власниця земельної ділянки має відношення до торгового центру «Акцент», що також розташований на бульварі Лесі Українки.

Як відомо з Публічної кадастрової карти України, власниками земельної ділянки під ТЦ «Акцент» є Королік Ірина Фрунзівна та Бегларян Любов Фрунзівна.

Ірина Королік так прокоментувала у Фейсбуці допис Ковельського міського голови (подається в оригіналі):

Пане Ігоре Леонтійович перш ніж опублікувати такі статті перевірте інформацію повність. Власники кафе «Сказка» ті ж самі що і власники Тц «Акцент» та приміщення магазину, Галя «балувана» на вул. Театральній. Ми вас заповнюємо що ніколи не були сторонниками незаконних будівництв та руйнуванню міського майна. Своїм принциповим приоритетами ставимо створення максимального затишку та комфорту навколо своїх об’єктів. Запевнюємо громаду і вас особисто що цей об’єкт так само стане затишним місцем проведення часу дітлахів і не тількі якщо зі свого боку ви не будете заважати. Дякую за підтримку к подальшій співпраці


Оновлено 10.12.2021 о 12:05 – додано п’ять останніх абзаців.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
 1. Зафіксували???? Мер ти чьо там на приколі, хоча кого я питаю, фіксатори хуєві, будівлю майже тиждень розбирали і ніхто мать їх не «зафіксував» ідіотизмом попахує, ні? От коли певно попросили грошенят а їм відмовили відразу і зафіксували і правоохоронні органи з’явились…. Черговий клоун при владі

  1. Єдиний клоун в даній ситуації то це ти. Якшо ти не в курсі що демонтаж будівель можна проводити без дозвільних документів ту йди учи законодавство і не показуй свою тупість навселюдно.

   1. Володя вчи мат частину, на приватній території не потрібен дозвіл для знесення своєї споруду. Для особливо обдарованих в тебе є приватна територія в тебе є на ній споруду, ти можеш неї знести без будь яких дозвільних на те документів, якщо ти валєт Вова пер ніж писати напряжи сраку і хоча б загугли інфу.
    Клоун це такі як ти які прикривають сраку Чайці і всім іншим виблюдкам в міськ раді таким як Яковлєв, Кондратович, валєт Чуліпа… список безкінечний. Мозок включи ти живеш біля парку ходиш на роботу повз те з будівництво а потім пишеш таку статтю що виявили будівництво…

 2. Наш мер напевно на автопілоті чимчикує через цей парк, або вже ночує на робочому місці, що не бачить проведені роботи з розбирання кафе, для чого ще правоохоронців “дергати”, якщо сам із своїми плебеями не розібрався із цією ділянкою.Радуйся, аби господарі її не подали за такі ха-ха до суду і не скачали матеріальну шкоду за наклеп.Меру треба кинути погляд на ділянку на вул.С.Бандери разом правоохороними органами і навести якийсь порядок(загородити цю страшну територію і розігнати юних років 12-19 “любителів” трощити дерева, курити якусь гадость через бутилки з водою і т.п.)

  1. Настояща казочка! Великован ажні машини трощать бруківку та їздять під вікнами міської ради вже місяць!!! І Чайка на роботу ходить повз “Казку”!

 3. Земельна ділянка і будівля це є приватна власність. Реконструкція будівлі чи кап. ремонт все в праві власника. Не потрібно було продавати землю в приватну власність. І не робіть дурниць. Побудують сучасне приміщення, яке прикрасить наше місто.

 4. Нема чого в парку стрїти. Ще танцплощадку потрібно знести. Приватне – націоналізувати. Парк для всіх

 5. В парку не потрібно нічого бкдувати. Щ і танцплощадку потрібно знести. Приватне -націоналізуємо. Хватиь з нас баів і аптек в центрі міста. Будуйте коло льонзаводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X