На бульварі Лесі Українки побудують двоповерховий будинок з мансардою

21 серпня міська влада запросила ковельчан до обговорення детального плану території реконструкції забудови у Ковелі на бульварі Лесі Українки, 16, опублікувавши на офіційному сайті містобудівну документацію

Нагадаємо, дозвіл на розроблення цього плану Ковельська міська рада надала ще 24 жовтня 2019 року рішенням № 57/46 на підставі звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Бульвар Лесі Українки 16».

За цією адресою знаходиться приватна квартира та релігійна громада Преображення Господнього Православної церкви України.

На початку березня 2020 року ковельський міський голова Олег Кіндер мав зустріч із священиками місцевих храмів ПЦУ, під час якої прозвучали слова вдячності меру міста від отця Ростислава Дідуха, настоятеля релігійної громади Преображення Господнього, за розуміння і сприяння у тому, що вони тепер мають власне приміщення (до цього його орендували).

Ростислав Дідух, секретар міськради Віра Федосюк та мер міста Олег Кіндер

На сьогодні, згідно Публічної кадастрової карти України, дві земельні ділянки на бульварі Лесі Українки, 16 – перебувають у приватній власності. Володіє обома ділянками вищевказане ОСББ, яке зареєстроване 31 травня 2018 року і яким керує Лисюк Тетяна Анатоліївна. Цільове призначення ділянок – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Проєктом передбачається демонтаж існуючої будівлі та розміщення на її місці громадської будівлі з житловими приміщеннями, яка складатиметься з торгово-офісних приміщень, адміністративних приміщень для релігійної громади та квартири.

Проєктна будівля планується двоповерховою з мансардним поверхом та зблокованою з існуючим торговим  комплексом на бульварі Лесі Українки, 18. Площа забудови складатиме 372 кв. м, площа мощення – 288 кв. м.

Варто уточнити, що на фрагменті генплану архітектори-розробники помилково вказали на місці об’єкта містобудування – готель «Лісова пісня».

Громадські слухання з обговорення цієї містобудівної документації відбудуться 15 вересня 2020 року о 15-й годині в сесійній залі Ковельської міської ради.     


Вам може бути цікаво

Скоро вибори: триває реставрація меморіалу Слави

Знову в якісь владні «шахери-махери» втручаюся

Олегу Кіндеру дорікнули за фотозону, в якій побачили партійний логотип

Ковельських депутатів кличуть до сесійної зали завершити сесію

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.