Які зміни чекають у Ковелі два двори – на Театральній та Сагайдачного

10.06.2021 11:57

Ще 5 дворових дворових територій планують відремонтувати у Ковелі — на вулицях Театральній, 32; Сагайдачного, 15 та бульварі Лесі Українки, 31, 33, 35.

Учора міський голова Ігор Чайка зі своїм першим заступником Тарасом Яковлевим зустрілись з людьми, які мешкають на вулицях Театральній та Сагайдачного, аби порадитись щодо майбутніх змін, – повідомляє Ковельська міська рада.

Загалом, представлені директором ПП «Ковелькомунпроєкт» Віктором Дубиною пропозиції були підтримані. Жильці погодились на розширення проїжджої частини з трьох з половиною до п’яти з половиною метрів. Щоправда, для цього доведеться поступитись зеленою зоною. Також біля будинків з’являться тротуари та місця для квітників.

Схвалили пропозицію щодо облаштування майданчика зі сміттєвими баками. Він служитиме для кількох багатоповерхівок, де і проведуть ремонт.

Дитячі майданчики теж на цих територіях оновлять. Міський голова запропонував з їх комплектацією визначатись тим, хто тут живе.

За необхідності будуть замінені мережі. Найбільшу проблему — підтоплення, допоможе вирішити система водовідведення, облаштування якої є першочерговим завданням для проєктантів.

Люди поскаржились, що їх двори постійно використовують для стоянки автотранспорту працівники та покупці Привокзального ринку. Просили врегулювати це питання. Як повідомив Тарас Яковлев, за законом не можна заборонити заїзд на території легковиків, для великогабаритних вантажних машин такі обмеження можна ввести.

Ігор Чайка зауважив, що це наймасштабніший і найбільш затратний фінансово проєкт реконструкції прибудинкової території у Ковелі, адже включає одразу п’ять дворів. Тож роботи будуть виконуватись у кілька етапів і можуть розтягнутись у часі.

Люди кажуть, їм приємно, що про них згадали, адже дехто тут мешкає по 40 років і не пригадує, коли у них проводили якісь ремонти. Їх навіть не лякає, що реконструкція буде у наступному році. Вони подякували за увагу до них і розуміння.

У понеділок, 14 червня, така ж зустріч о 18:00 запланована з жителями будинків, що на бульварі Лесі Українки, 31, 33, 35.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.