Керівництво міста прийшло до мешканців у двір, де хочуть зрізати дерева

17.05.2022 о 17:18 · 3 хв читання

У Ковелі на вулиці Незалежності у дворі між будинками з номерами 55, 57, 61 та 69А учора ввечері тривали жваві обговорення проєкту реконструкції тамтешньої прибудинкової території.

На сьогодні у зв’язку з воєнним станом капітальні ремонти у місті не проводяться, адже діє Постанова Кабінету Міністрів, яка чітко визначає, які роботи можна фінансувати. Втім, всі ми віримо, що війна завершиться, і місто повернеться до звичного життя, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

А одним з пріоритетів у роботі влади залишається ремонт прибудинкових територій. На зустрічі із ковельчанами про це говорили міський голова Ігор Чайка, його перший заступник, лучанин Тарас Яковлев, депутати міської ради Ігор Пініс та Галина Стасюк, які працюють в РЖКП №1.

Багато чого вдалось нам зробити, багато ідей мали щодо розвитку нашого міста. Зокрема, і цей двір планували реконструювати. Думаю, що все у нас буде. І те, що задумали реалізуємо. Сьогодні хочемо обговорити з вами попередній проєкт ремонту, вислухати побажання та пропозиції. І як тільки це стане можливим, приступити до виконання робіт

– звернувся до присутніх мер

Директор ПП «Ковелькомунпроєкт» Віктор Дубина розповів, що у цьому дворі мають провести заміну мереж, викласти з бруківки тротуар і проїзди.

Віктор Дубина

Публікація за темою: У дворі житлового будинку для автостоянки хочуть зрізати дерева

Частину ж старих зелених насаджень планують знести та облаштувати додаткові паркувальні місця. Це і викликало найпалкіші дискусії. Думки людей розділились кардинально.

Після огляду території по периметру, все ж прийшли до спільного знаменника. І разом вирішили, які дерева зрізатимуть, а які — ні. У результаті – місць для автотранспорту зменшиться.

Але мешканці були єдині, що МАФ, який був темою для суперечок, судових спорів, який довгий час пустує, не залишиться в оновленому дворі.

Відомо, що управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради провело у лютому-березні цього року два тендери: виготовлення проєктної документації на капітальний ремонт прибудинкових територій на вулиці Незалежності, 55, 57, 61, 69А (вартість – 49 800,00 грн, єдиний учасник і переможець – ПП «Ковелькомунпроєкт») та топо-геодезичні роботи на даному об’єкті (вартість – 39 200,00 грн, єдиний учасник і переможець – ТОВ «Західкомунпроєкт»).

Міська влада у четвер, 19 травня, планує обговорити з ковельчанами проєкт реконструкції прибудинкової території на вулиці Кониського, 9.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (17)
 1. Вгадайте, на скільки далеко не безплатних опалювальних сезонів вистачить дармових дров, якщо всі дерева в Ковелі визнати аварійними і зрізати, а ще краще – викорчувати?

  1. Прибудинкові території не тайга. Дерева мають свій термін коли вони приносять користь і красу. Старі дерева підлягають заміні на нові сучасні.

 2. А чого тільки той маф, а ті собачі будки, що стоять, а за н ми зробили туалет, що нехай будуть, то цей один має пристойний вигляд. А ті будки собачі остануться, це прос о жах. Це хтось просто хоче поглумитись. Та в доброго госодара собача будка краща, як ті мафи, що стоять. А овочі, до привалка люди підходять по малетах. Чи ви, люди, ге ть нічого не бачите, чи вам гроші платять, щоб на той маф рявкали. Чи всі аві тупі.

 3. Хлопці з Луцька повірте нічого у вас не вийде.І Івахів нічого не заробить на цій прибудинковій території

 4. Цей двір давно треба впорядкувати. Дерева виростуть. А що в цьому бардаку виросло вже покоління людей вас не хвилює. Я ПІДТРИМУЮ МЕРА ЧАЙКУ. і жителів звичайно теж.

 5. Війна.А вони думають де ж вкрасти.Дубина щье той аферист в нього проекти як картини Пикассо
  коштують.

 6. Оце прочитала коменти і таке враження, що ковельчани якісь невігласи і все сприймають що влада хоче нажитись. Панове, пора перестати думати мірками часів кіндера.

 7. Оце прочитала коменти і таке враження, що ковельчани якісь невігласи і все сприймають що влада хоче нажитись. Панове, пора перестати думати мірками часів кіндера.

 8. Когда – то был зелёный город, теперь – сплошная автостоянка, местами заказанная в абы-как положенную брусчатку… Бедный мой город …

 9. Хотелось бы знать, что вообще происходит???
  Сплошной лесоповал по всему городу – ЧТО это???
  Кто позволяет алкоголикам из фирмы “Добробут” истреблять всю зелень в городе??? Как уродливо они пообрезали кусты в парке, где расположен Мемориал Славы! Это ЧТО вообще??? Что за дизайн??? А как уродливо искромсали прекрасные кусты на Черёмушках!!!!! Зачем??? А как по-варварски истребили старинные ЗДОРОВЫЕ дубы на кладбище в районе Владимирской?!!!! А на кладбище в районе Черёмушки?! А сколько памятников разбили?!!! Кто-то будет, наконец-то, отвечать за это??? И не надо здесь распространяться про “невігласів”, бОльших “невігласів”, чем нынешняя “власть” в истории города ещё не было!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X