У центральному парку Ковеля мерія обіцяє провести реконструкцію доріжок

09.08.2021 18:03

Сьогодні, 9 серпня, у залі засідань виконкому Ковельської міської ради відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств громади, яку провів міський голова Ігор Чайка.

Про те, з якими питаннями найчастіше звертаються мешканці до влади, говорила Надія Кончаківська, начальниця відділу загальної та організаційної роботи, – повідомляє Ковельська міська рада.

За її словами, загалом упродовж липня надійшло 230 звернень. Найбільше вони стосувались питань охорони здоров’я та соціальної сфери. Досить активно мешканці громади телефонують і на «гярячу лінію» міського голови. За липень цією послугою скористалось майже 200 жителів. Їх хвилює благоустрій населених пунктів, ремонт доріг, водовідведення, вуличне освітлення.

Про хід будівельно-ремонтних робіт на об’єктах міста доповідав начальник відділу капітального будівництва Сергій Дудка. Зокрема, він зазначив, що завершується капітальний ремонт прибудинкової території на вул. Театральній, 28 — Мічуріна, 4 – Сагайдачного, 6; реконструкція вуличного освітлення на вулицях Луцькій – Ольжича; фінішують роботи на вул. Відродження.

Міський голова Ігор Чайка попросив пришвидшити оформлення дозвільних документів на об’єкти, на які уже проведені тендери. Також дав доручення начальниці відділу містобудування та архітектури Людмилі Мурай, аби вона підготувала пропозиції щодо реконструкції доріжок у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Я пообіцяв людям, що у нашому парку відбудуться зміни. Уже асфальт там давно своє відслужив і час подбати про оновлення доріжок. І це необхідно зробити уже в наступному році. Також будемо планувати і нове освітлення у цій частині міста 

– наголосив Ігор Чайка

Нагадаємо, згідно рішення Ковельської міської ради від 28 лютого 2019 року №48/75, приватне підприємство «Ковелькомунпроєкт» розробило детальний план території реконструкції парку імені Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності.

За часів попередньої влади даний проєкт «заморозили» через судовий позов ковельчанина Володимира Мовчана. Тодішній мер міста Олег Кіндер жалкував за реконструкцією парку. Нинішні міські владці взятися за таку масштабну реконструкцію не ризикнули.

На громадських слуханнях у вересні 2019 року колишній архітектор Ковеля Сергій Панасюк нарікав, що гроші з бюджету міста витратили чималі на оплату за розробку цього проєкту, а результату немає, що й підтвердив директор «Ковелькомунпроєкту» Віктор Дубина. Вартість проєктних робіт для широкого загалу – невідома.

 

Поділитися:

Коментарі

  1. а де той фонтан,на який івахів виділив 2 мілйони? Так рекламували, так хвалились. а тепер лише доріжки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.