Чиновники провели нараду на вулицях міста, де заплановані капітальні ремонти доріг

07.03.2023 о 17:43 · 2 хв читання

Сьогодні у Ковелі міський голова Ігор Чайка зі своїм першим заступником, лучанином Тарасом Яковлевим побували на вулицях, де у цьому році заплановані капітальні ремонти доріг. Їх мають здійснити на Леонтовича та Шкільній (колишня Пушкіна). Кошти на роботи спрямують з вільних залишків бюджету, зміни до якого прийняли на лютневій сесії.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Директор ПП «Ковелькомунпроєкт» Віктор Дубина зазначив, що згідно з проєктом на обох вулицях зроблять асфальтне дорожнє покриття, а тротуари викладуть з бруківки.

Вулиця Шкільна стане наскрізною і виходитиме на провулок Шевченка, як і передбачено Генеральним планом міста. Нині тут є виїзд лише на Театральну.

Ігор Чайка доручив допрацювати проєкт та запланувати на Леонтовича будівництво мереж централізованого водопостачання і водовідведення.

За словами начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергія Дудки, як тільки дозволять погодні умови, буде завершений капітальний ремонт дороги на провулку Шевченка. Підрядник має нанести чистовий шар асфальту, розмітку та встановити дорожні знаки. Кошти на це заплановані у бюджеті на 2023 рік.

Дуже добре, що тепер ми маємо можливість працювати над поліпшенням інфраструктури і не лише проводити поточні ремонти, але займатись капітальним будівництвом доріг та їх реконструкцією. У грудні Кабмін вніс зміни до Постанови №590 і дозволив нам фінансувати такі роботи

– наголосив міський голова

Крім цих вулиць, мають капітально відремонтувати два перехрестя: Театральна – Сагайдачного, Шевченка – Грушевського. Провести у два етапи реконструкцію вулиці Відродження – від вул. Тараса Боровця до МЦ «Спорт для всіх» (ФОК) та від МЦ «Спорт для всіх» до перехрестя з вулицею Володимира Осіюка (колишня Черняховського).

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (13)
 1. А на вул.С Рудика забув заїхати діти чекали з квітами в школу не пішли а так обіцяв.

 2. На фотографіях справжнє щастя!!! Таких щасливих під час війни чиновників давно не було видно! І чого??? Відчули запах мільйонів грошей з бюджету!

 3. Цур мене цур аж перезрестиася. Першотравнева маніфестація совєти повернулись не дай божа (партактив на прогулянці)

 4. Чому так огидно дивитись на наших чиновників?

  Бо смердять брехнею!

 5. Чому не довели справу до кінця з обрізкою дерев на Брестській ??? Забули чи вже гроші розікрали , можливо меру було б корисно проїхати подивитись , як працюють злодюги з його команди. СОРОМ за таку владу

 6. на провулку Шевченка встановити дорожні знаки ?? Ви це серйозно? А це нічого, що вони там давно встановлені ? Скільки на це спишеться ?

 7. Яке будівництво доріг? Віддайте гроші на ЗСУ! Після Перемоги будете планувати і будувати!

 8. Сили небесні, поселіть на ,,Черьомушках,, якого небуть градоначальничка, що б зробили йому ремонт тротуару і дорог по дворах.І хоч би раз він навернувся мордою да ще й в калюжу на тому розтрощеному тротуарі!

 9. Зробіть пішохідну доріжку вд 11 школи до вул,Володимирська.БУДЬ ЛАСКА,
  .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X