У суді розглядають реконструкцію центрального парку Ковеля

17.06.2020 о 19:28 · 2 хв читання

До Волинського окружного адміністративного суду із позовною заявою звернувся мешканець Ковеля Володимир Мовчан, який просить визнати протиправним та нечинним рішення Ковельської міської ради № 66/41 від 23 квітня 2020 року «Про затвердження детального плану території реконструкції парку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності».

На громадських слуханнях, які кілька разів скликалися, було обговорено проєкт містобудівної документації по парку. Потім проєкт надійшов на затвердження міської ради.

Заявник також просить суд визнати громадські слухання щодо реконструкції центрального парку такими, що не відбулися. Відповідачем у даній судовій справі є Ковельська міська рада.

Суддя Волинського окружного адміністративного суду Андрій Ксензюк відкрив провадження у справі. Підготовче судове засідання призначено на 1 липня на 10 годину.

Нагадаємо, міська влада хоче провести масштабну реконструкцію центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Неодноразово проводила громадські слухання, де містяни висловлювали чимало заперечень щодо нового архітектурного плану парку. Зокрема, нарікали на демонтаж існуючого фонтану, на місці якого заплановано збудувати пішохідний фонтан, перенесення пам’ятника Лесі Українки, а історичного музею – в приміщення колишнього РАЦСу, що на вулиці Степана Бандери, яке є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Звісно, на такі грандіозні плани потрібні й чималі гроші. 2 мільйони гривень вже подарував місту народний депутат Степан Івахів, а решту – владці хочуть взяти з міського бюджету.  

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X