ОСББ у центрі Ковеля виступає проти реконструкції парку біля свого будинку

05.04.2020 12:25
План реконструкції парку

Співвласники багатоквартирного будинку категорично не хочуть такої реконструкції центрального парку, яку запропонували її розробники.

Жителі будинку № 104 на вулиці Незалежності (на будівлі знаходиться електронний годинник, – ред.) звернулися із заявою до ковельського міського голови Олега Кіндера про те, що вони рішуче не згідні із запропонованою реконструкцією площі зі сторони парку та центральної вулиці, виступають проти встановлення лавок для відпочинку біля своїх вікон та головної ялинки міста.

Поскільки вже було встановлення маленьких чотирьох лавок («Мандруюча книга») біля вікон, що зробило просто неможливим життя в будинку збиранням на тих лавках великих компаній, які вживали там алкоголь, курили цигарки і не тільки, галасували, включали гучно музику і т.д. до самого ранку. А з нашого двору зробили громадський туалет. Тому ми просто категорично проти встановлення лавок відпочинку біля наших вікон, бо цим рішенням зробите теж, що і було до демонтажу «Мандруючої книги», але тільки в три рази гірше

– пише від імені мешканців у заяві до мера голова правління ОСББ «Ковель Центральний» Олег Жук

Також жителі багатоповерхівки не хочуть біля своїх вікон і головної ялинки міста, бо в новорічні свята тут буде створюватися галас, масові гуляння до ранку, а в будинку проживають літні люди та малі діти.

Ми пропонуємо її перенести до центральної сцени, там вона нікому не заважатиме та й буде краще проводити святкові заходи. Або перенести її на місце будівлі музею, поскільки та будівля вже просто розвалюється і, тим паче, вона не сильно вписується в оновлений парк

– зазначає Олег Жук

Нагадаємо, міська влада в умовах карантину хоче провести громадські слухання по реконструкції центрального парку міста в режимі прямої відеотрансляції 8 квітня 2020 року о 15-й годині. З цього приводу в Єдиній системі місцевих петицій створили електронну петицію з вимогою до влади перенести провести слухання вже після закінчення карантину.

Поділитися:

Коментарі

  1. І то через один будинок в ковельчан не має бути парку? Вже геть, чи шо?!

    1. А ви самі хотіли б жити в цьому будинку? І не мати спокою на всі без виключеня свята? До того ж йдеться якраз про збереження існуючих дерев, а не знищення парку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *