Ковельчанин сказав поліцейським в обличчя, що їхній міністр – «собака»

14.04.2020 21:10

Мешканець міста Ковеля влаштував біля супермаркету одиночний пікет в знак протесту проти підвищення цін на продукти харчування.

Напередодні акції протесту ковельчанин Сергій Здоміщук оприлюднив у Facebook відеозвернення до жителів міста, в першу чергу до молоді, з проханням вийти наступного дня і блокувати такі супермаркети, як «АТБ», «Вітамінка», «Салют», які піднімають ціни, за його словами, «в десять разів». Мовляв, людям нема за що купувати їсти, а він не може на це все дивитися.

Дивиться мене Саша Геч. Привіт! Рома Ляшук. І це передамо звернення до мера міста Кіндера. Чому влада міська нічого не робить? Ці магазини наживаються на простих людях. Давайте, Рома, Саша Геч, виходьте! Дуже вас прошу… У нас у Ковелі ще контрабандисти, «бурштинщики», «гонщики» ще трошки виживуть, але всі остальні дев’яносто відсотків не виживуть… Якщо вони не будуть зменшувати ціни в половину – ці магазини будемо закривати. Не будемо давати їм працювати

– заявив Сергій Здоміщук і наголосив, що це ніякий там не піар

14 квітня у призначений час Сергій Здоміщук біля супермаркету виявив, що на пікет прийшов тільки він сам, ну якщо не рахувати ще четверо працівників Ковельського відділу поліції та спецкора волинської газети «Вільна думка» Миколу Силюка.

Протестувальник проінформував, що вчора під його зверненням у соціальній мережі було понад п’ять тисяч переглядів, і він зараз просто в шоку від того, що ніхто не прийшов підтримати акцію.

Люди на мене дивляться і думають: «Що за дурачок стоїть з мікрофоном?» Ніхто не прийшов! От такі наші ковельчани, які люблять вдома сидіти за диваном… Мені там писали у Фейсбуці, що я і провокатор, і статтю мені розказували

– нарікав активіст

Про одного із поліцейських Сергій Здоміщук сказав, що це саме він його попереджав у соцмережі за протиправність цієї акції.

Якщо поліція «аваковська», бо Аваков для мене є злочинець. Це є пес смердючий, який знищив дуже багато моїх друзів, людей. Для мене це є злочинець. І якщо поліція буде розпускати руки, ви не дивіться, що я один, ми змушені будемо захищатися від вас… Джерелом влади є народ, не Аваков – ваш хазяїн, а український народ

– заявив Сергій Здоміщук

Також він запевнив, що ніяка поліція «аваковська» його не зупинить, та звернувся до всіх своїх друзів у Києві, Одесі, Львові, до ветеранів, громадських діячів, щоб вони виходили і блокували аптеки, магазини, які «піднімають ціни в десять разів».

Тут підійшов ближче поліцейський із претензією до Сергія Здоміщука, що він його образив, назвавши рабом когось там. Той відповів, що не хотів образити і попросив вибачення.

Поліцейські намагалася зачитати вимоги урядової постанови про обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом, але ковельчанин почав кричати, що вона немає до нього ніякого відношення, і ще раз наголосив, щоб люди виходили блокувати супермаркети, які є власністю олігархів, і що ці торговельні заклади не мають права працювати.

Я просто в шоці! Мене набрало на Фейсбуці більше п’яти тисяч. Всі такі герої на Фейсбуці – бізнесмени, «гонщики». Ви всі герої, знаєте де?!

– обурювався Сергій Здоміщук

Коли вже поліцейські пішли до входу в супермаркет, він знову згадав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Вони хочуть зробити повністю поліцейську державу. Щоб цей пес Аваков, який є злочинець для мене, і вся ця свора Зеленського, якому я дійсно повірив, на превеликий жаль, все роблять для того, щоб нас знищити

– наголосив Сергій Здоміщук

Спецкор газети «Вільна думка» Микола Силюк попросив його назвати вимоги до місцевої влади, той відповів, що є звернення до міського голови Олега Кіндера, «бо люди вже на межі вимирання». Представник ЗМІ звернув увагу, що влада не має права втручатися в діяльність суб’єктів господарювання, а звернення щодо цін треба адресувати власникам закладів торгівлі.

Протестувальник розповів, що його мама нещодавно отримала пенсію, на яку купила маленьких два пакета, сидить і плаче, бідкається, як їй далі жити, і таких людей у місті переважна більшість. Микола Силюк ще раз заступився за Олега Кіндера в даній ситуації, мовляв треба бути об’єктивним, і що мер міста не може заставити власників магазинів знизити ціни. Почувши це вкотре, Сергій Здоміщук відвернувся від спецкора і перепросив у своїх глядачів.

Я не можу з цим журналістом розмовляти, бо мене нервує

– зізнався він

На його думку, мер міста «це може зробити, це в його компетенції».

Знову в прямий ефір Сергій Здоміщук вийшов уже у вестибюлі Ковельської міської ради, де зачитав своє звернення до мера Олега Кіндера з вимогою прийняти міри для зниження у магазинах та аптеках цін на продукти харчування та медикаменти, а на їх придбання для соціально незахищених верств населення виділити на черговій сесії ради кошти з міського бюджету.

https://www.facebook.com/100011431659401/videos/1257750081282702/
Поділитися:

Коментарі

  1. Треба брати його ведучим на свята та корпоративи, дотепний чолов’яга)

  2. Ви всі голосували за цих собак, за весь цей зброд. Тому і будете самі жити як собаки. Будете жерти лапшу про агресію росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *