Ковельчани скаржаться на комунальників, а реакції – нуль

27.07.2020 13:06

В суботу я, Володимир Косцьов’ят, опублікував скаргу Ковельчанина на бездіяльність КП «РЖКП №2».

Буквально засипали скаргами інші ковельчани щодо роботи ЖЕКу №2, а точніше – відсутності будь-якої реакції на їх прохання.

Наприклад: ковельчанка Аліна Куденчук пише:

Не тільки у вас, на жаль, Незалежності 64а «плаваєм» після кожного дощу

В свою чергу Ольга Колосова вказує:

По Сагайдачного 6а також протікає дах, ми дуже боїмось дощу!

Особа під псевдонімом Tatka Tatka також описує проблему:

Це стосується не лише Брестської, на вул. Відродження, 4, у пенсіонерки з п’ятого поверху також протікає з даху в квартиру вода під час дощу, не раз зверталась. І що, приїхали, навіть не піднялись і не подивились, що до чого, зате сказали, що на скаргу відреагували, але немає доступу на дах будинку. Це як з усіх 10 чи скільки там під’їздів, не в одному не можна піднятись на дах, аж цікаво як наші діти туди знаходять дорогу??????

Ковельчанка Тетяна Лялькова також додає:

На всі питання в ЖЕКа одна відповідь… Карантин. Як подзвонили, що треба заплатити, я їм також відповіла, що вибачте в мене КАРАНТИН

Стефанія Дедюля стверджує про те ж саме:

Відродження 6 також проблеми з дахом. Зверталися в цей ЖЕК … Карантин

А Наталія Головей написала крик своєї душі. У них горить електрощитова з лічильником, в ЖЕК №2, у всі екстрені служби телефонує і ніякої реакції. Відео навіть додає.

Лариса Козловська пише:

Я особисто вже рік телефоную, щоб відремонтували трубу (ліньовку), яка відводить воду з даху на вулицю через під’їзд. Уявіть собі: вся вода під час зливи виливається в під’їзд і сходами швидкою рікою стікає у підвал. Реакції – нуль. За які послуги ми платимо??? Прибиральниця ходить не кожного дня і навіть підмести не може. Спеціально між поверхами розсипала землі трошки. Навіть коли вона робила вигляд, що підметає, – та земля як лежала, так і лежить. Що робити?

Олег Кіндер, Ви як мер Ковеля, будь ласка, відреагуйте на такі публічні звернення Ковельчан, наведіть порядок і виконайте свої прямі обов’язки!

Андрій Товстига, Ви, як заступник мера Ковеля і куратор комунального господарства, зрештою втрутьтеся в ситуацію і допоможіть людям.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Незалежності 64 це обєкт КП Верес. а верес це корупційне дитя Товстиги. так само як і начальниці РЖКП2. Так що всі проблеми шукайте на 3 поверсі міської ради в кабінеті протеже ціх підприємств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *