І знову бездіяльність комунальних служб міста

Я, Володимир Косцьов’ят, вчергове отримую скарги від Ковельчан на бездіяльність комунальних служб міста.

КП РЖКП № 2 зачинився на карантин. Так відповідають працівники жеку людям, котрі просять здійснити невідкладні ремонтні роботи. Чекайте майстра. Але, як в народі підмітили: «Обіцяного три роки очікують»!

Мешканці будинку №131 по вулиці Брестській скаржаться на аварійний дах, через це їхнє помешкання регулярно затоплює водою і покрівля от-от провалитися.

Борсук Володимир і його родина неодноразово зверталися до комунальних служб, а результату до сих пір немає.

Публічно я, Косцьов’ят Володимир – депутат Ковельської міської ради Волинської області, звертаюся до керівництва КП РЖКП № 2, до відділу комунального майна та мера Ковеля Олега Кіндера негайно й невідкладно втрутьтеся в ситуацію і виконайте прямі службові обов’язки! Вам же ці мешканця сплачують комунальні платежі.

Також пропоную нашій житлово-комунальній комісії депутатів Ковельської міської ради провести в будинку №131 по вулиці Брестській виїзне засідання для з’ясування всіх обставин і допомогти Ковельчанам у вирішенні їхніх проблем.


Вам може бути цікаво

Ковельчани скаржаться на комунальників, а реакції – нуль

Мер Ковеля вимагає відшкодування завданих підприємству збитків

Начальниця передумала судитися з депутатом

Мер Ковеля відсторонив від посади начальницю РЖКП № 2

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. душа кровью обливається, коли приходили люди з проханням про допомогу, а памідориха відмовляла хм. причиною була відсутність коштів. а сама в той час крала державні гроші. а кум її Товстига прикривав у цей час. думаєте люди не скаржились в міську раду? скаржились. Але комунальна служба міської ради дружно прикривала злодіяння памідорихи і ділила вкрадені нею гроші. на лаві підсудних має бути не тільки Гейко, а й Товстига. Кум памідорихи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.