Меру треба закачати рукави і взяти в руки лопату

Шановний Кіндер Олег!

Я, Косцьов’ят Володимир, від імені громади Ковеля хочу Вам запропонувати очолити таку ініціативу.

Може, як мер і лідер місцевої громади, організуєте ремонт дороги до роддому в Ковелі?! Ні, не спішіть казати, що в бюджеті на це нема грошей!

Закачайте рукави, візьміть лопату і особисто киньте перші жмені піску і щебеню в ями на дорогах. Виділіть зі своїх власних коштів тисяч так зо 20.000 гривень на ремонт дороги до роддому. Поспілкуєтеся з представниками бізнесу міста, елітою, Вашими друзями і запропонуйте їм долучитися до такої чудової ініціативи!

Ковельчани побачать Ваші гарні наміри і також долучаться до ремонту. Хтось дасть 1 гривну, хтось тисячу, хтось і більше. Але важливу і необхідну справу буде зроблено!

В протилежному випадку, громада Ковеля візьме ремонти в місті у свої руки! Але для Вашого приватного елітного «Мерседеса» проїзд по цій дорозі, зробленій за кошти простих громадян, буде платним, як повчання для зажерливого і немудрого чиновника!

Ну ввімкніть уже нарешті здоровий глузд і вимкніть жадібність, всіх грошей не вкрадете і на той світ з собою не заберете!

Громада Ковеля втрачає терпіння і може поремонтувати і «Білий» дім та, заодно, і людей в тому Домі «підлікувати» народними методами.

Ну, всі чекають Вашої відповіді, Олег Олексійович!

Опубликовано Володимиром Косцьов'ятом Среда, 10 июня 2020 г.

Вам може бути цікаво

Косцьов’ят проти «безпрєдєльного» призначення друга мера міста

«Владна гідра» має одне правило – ніяких правил

У Ковелі проклали тротуар прямо в стовп

Володимир Пархонюк: «Ковель – це наш дім! І він має бути найкращим!»

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Та той мер напевно лопати в житті не бачив, а ви хочете щоб він дорогу зробив. Гроші відмиють і на цьому все! Як завжди одним словом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.