Меру треба закачати рукави і взяти в руки лопату

Володимир Косцьов’ят
10.06.2020 о 19:56 · 2 хв читання

Шановний Кіндер Олег!

Я, Косцьов’ят Володимир, від імені громади Ковеля хочу Вам запропонувати очолити таку ініціативу.

Може, як мер і лідер місцевої громади, організуєте ремонт дороги до роддому в Ковелі?! Ні, не спішіть казати, що в бюджеті на це нема грошей!

Закачайте рукави, візьміть лопату і особисто киньте перші жмені піску і щебеню в ями на дорогах. Виділіть зі своїх власних коштів тисяч так зо 20.000 гривень на ремонт дороги до роддому. Поспілкуєтеся з представниками бізнесу міста, елітою, Вашими друзями і запропонуйте їм долучитися до такої чудової ініціативи!

Ковельчани побачать Ваші гарні наміри і також долучаться до ремонту. Хтось дасть 1 гривну, хтось тисячу, хтось і більше. Але важливу і необхідну справу буде зроблено!

В протилежному випадку, громада Ковеля візьме ремонти в місті у свої руки! Але для Вашого приватного елітного «Мерседеса» проїзд по цій дорозі, зробленій за кошти простих громадян, буде платним, як повчання для зажерливого і немудрого чиновника!

Ну ввімкніть уже нарешті здоровий глузд і вимкніть жадібність, всіх грошей не вкрадете і на той світ з собою не заберете!

Громада Ковеля втрачає терпіння і може поремонтувати і «Білий» дім та, заодно, і людей в тому Домі «підлікувати» народними методами.

Ну, всі чекають Вашої відповіді, Олег Олексійович!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Та той мер напевно лопати в житті не бачив, а ви хочете щоб він дорогу зробив. Гроші відмиють і на цьому все! Як завжди одним словом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X