До виборів мають встигнути відремонтувати дві вулиці

01.09.2020 о 15:45 · 3 хв читання

Вчора, 31 серпня, ковельський міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Андрієм Товстигою, який курирує комунальну галузь, оглянули хід робіт на вулицях Вітовського і Павлова.

Там одночасно задіяні два підрядних підприємства. Працівники одного з них займаються будівництвом мережі водовідведення, іншого – дороги і тротуару, – інформує Ковельська міська рада.

На сьогодні на цих об’єктах облаштування водовідведення є першочерговим. Торік на вулицях було збудовано господарсько-фекальну каналізацію. Разом з тим, зайнялись виготовленням проєктно-кошторисної документації на будівництво мережі водовідведення. Формуючи бюджет на 2020 рік, передбачили на це кошти. Роботи ще дуже багато, вона нелегка. Як тільки буде завершено водовідведення, будівельники приступлять до асфальтування дороги. Ці важливі для міста об’єкти восени хочемо завершити

– сказав Олег Кіндер

Варто зауважити, що на капітальний ремонт цих вулиць місто отримало кошти з обласного бюджету за рахунок державної субвенції. На вулицю Павлова – 3 млн. грн., Вітовського – 2,7 млн. Стільки ж на це буде додано і з місцевого бюджету.

Нагадаємо, капітальний ремонт вулиці Вітовського, а тепер і Павлова, які ведуть до пологового будинку, здійснює ТОВ «Вишків-Брук». Облаштування мереж водовідведення – ТОВ «Волиньбудтех».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X