Ковельчани за свої гроші асфальтують міські дороги

Ковельська волонтерка Катерина Кухаренко, яка свого часу була координаторкою громадської організації «Майдан Гідності», поцікавилася у Фейсбуці пріоритетами міських чиновників при асфальтуванні вулиць.

За її словами, вулиця з п’яти будинків-«палаців» заасфальтована недавно, а поряд – вулиці Окружна, Коперника, Патріарха Мстислава та багато інших – без асфальту, з ямами та калюжами.

Один із дописувачів повідомив, що вулицю заасфальтували мешканці за власний кошт. Мовляв, він щойно розмовляв телефоном із чоловіком, який організував цю справу, і той запевнив, що дорога зроблена за кошти людей, що там проживають.

Інша ковельчанка резонно поцікавилася у Катерини Кухаренко, чому люди не можуть самі прокласти собі дорогу за власний кошт, знаючи, що чиновників не дочекаєшся, а на дворі скоро осінь, калюжі, і не проїдеш.

Пишу тому, що самі були в подібній ситуації, і коли прийшли до чиновників і сказано було, що на ближчі роки на нашу вулицю дорога не запланована, то чоловік прийняв рішення зробити самому… звичайно, не таку шикарну, бо лише нам одним вона була потрібна, але зробили і проблем не маємо, і як нам сказали: «Ми вам ще подякуємо»

– пише ковельчанка

Катерина Кухаренко відповіла, що якби не було цієї «прогалини» на вулиці Модеста Левицького, то вона би не реагувала. Мовляв, подбали – добре, але чому кидати той «шматок» дороги і робити в іншому місці.

Тут до дискусії у соціальній мережі приєднався заступник ковельського міського голови Андрій Товстига, який відповідає за комунальну галузь.

Доброго дня! Акти про виконання будуть після завершення робіт. Попередній розрахунок складає орієнтовно 650 тис. грн., з яких 400 тис. зібрали мешканці вулиці. Окрім того, провели повний благоустрій узбіч власними силами. Питання: де зрада?

– написав він

Фото Катерини Кухаренко


Вам може бути цікаво

До виборів мають встигнути відремонтувати дві вулиці

Розпочався ремонт вулиці, яка веде до пологового будинку

У Ковелі дорогу ремонтують прямо в каналізації

Визнали незаконним договір ремонту вулиці на 9 млн грн

Поділитися:

Коментарі

  1. Ой то мабуть не бідні люди скидалися! Нащо та мова! Будинки – шикарні. То чому б і не зробити дорогу. Крім них самих – туди хто ще їздить? хіба ж їхні гості. То чому ж за міський бюджет (за податки усіх) мають робити дорогу до 5 чи 6 “хаток”? чи то маєтків краще скажу. Молодці, що про себе подбали!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.