Депутати просять асфальтувати дороги в районі Ковеля-2

26.12.2020 о 14:17 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Депутати Ковельської міської ради, переважно з провладної партії «За майбутнє», на пленарному засіданні другої сесії звернулися до нового керівництва міста з проханням провести капітальний ремонт доріг на кількох вулицях житлового мікрорайону Ковель-2.

Депутатка Олена Григола, яка озвучила це звернення, стверджує, що в районі «перевалки» дорожнє покриття траси, яке тривалий час не ремонтувалося, вщент зруйноване. Воно вкрилося численними ямами і вибоїнами. Там відсутні тротуарні доріжки, а тому в дощову погоду діти вимушені добиратися до школи через грязюку. Такими дорогами відмовляються їздити водії маршруток та об’їжджають їх іншими вулицями. А це, за словами Олени Григоли, є порушенням уже затвердженого рейсового маршруту.

Також у колективному зверненні депутатів йдеться про відсутність освітлення на окремих житлових вулицях Ковеля-2. Як приклад – згадана вулиця Поліська. Усе це створює реальну загрозу життю, як самим мешканцям району, так і всім учасникам дорожнього руху.

З метою забезпечення нормального транспортного сполучення перевезення пасажирів просимо провести ремонт дорожнього покриття вулиць, а саме – облаштування доріг твердим покриттям, насамперед з’єднавши вулиці Лисенка та Стуса, забезпечивши проїзд через вулиці Герцена, Рєпіна, Тихого та Рокоссовського (від 24.11.2016 р. – Миколи Теодоровича, – ред.), загальною протяжністю близько тисячі ста метрів

– озвучила Олена Григола

Секретар міської ради Оксана Багнова, яка головувала на засіданні, попросила депутатку передати зачитане звернення до секретаріату.     

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X