У Ковелі дорогу ремонтують прямо в каналізації

25.11.2020 о 13:30 · 1 хв читання

Тільки вчора ковельська міська влада показала громаді оптимістичний фоторепортаж про завершальний етап капітального ремонту на вулицях Вітовського та Павлова.

А вже сьогодні ковельчани продемонстрували у Фейсбуці справжній хід ремонтних робіт на вулиці Павлова, як каналізація витікає на дорозі просто під колеса міні-навантажувача.

Відео опубліковано на сторінці «Ковель Онлайн».

Реальна ситуація з «капітальним» ремонтом вулиці Павлова. Така ситуація з каналізацією з моменту її монтажу

– йдеться у дописі

Як відомо, на капітальний ремонт цих вулиць місто отримало кошти з обласного бюджету за рахунок державної субвенції. На вулицю Павлова – 3 млн грн, Вітовського – 2,7 млн. Стільки ж передбачено з місцевого бюджету.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. наскільки я знаю вулицю Павлова ремонтують вже років з 5. так що Кіндер з Товстигою там чимало бабла відмили. То мабуть ще залишили резерв і для Чайки

  2. Дана мережа каналізації побудована у 2017 році і працювала чудово поки не розпочалися роботи по влаштуванню дорожнього покриття. Під час виконання робіт підрядником було пошкоджено люки водопровідних та каналізаційних колодязів та частково засипані колодязі щебенем. Це і призвело до забою на мережі. Про дану ситуацію управлінням було повідомлено замовника будівництва ще 19.11.2020 року з проханням змусити підрядника розчистити колодязі. Однак станом на 25.11 нічого не було зроблено. Тому вважаємо, що до водоканалу жодних питань бути не може.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X