Знову в якісь владні «шахери-махери» втручаюся

Володимир Косцьов’ят
21.07.2020 о 18:44 · 4 хв читання

Доповідаю вам, Ковельчани, про наступне.

20 липня 2020 року Федосюк Віра повідомила у Фейсбук, що відбулося засідання Житлово-комунальної комісії депутатів місцевої ради.

Секретар Ковельської міської ради публічно звинуватила мене у тому, що рішення на Комісії не ухвалені, бо депутат Косцьов’ят Володимир утримався від голосування.

Цитую дослівно Віру Іванівну:

На засіданні розглянуто проєкти рішень, що стосуються розроблення або ж затвердження детальних планів територій. Інформувала з цього приводу обранців громади начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай. Людмила Любомирівна також запропонувала внести як невідкладне до порядку денного питання «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення каналізаційної насосної станції на вул. Драгоманова, 17». Мешканці цього мікрорайону неодноразово озвучували проблему щодо порушення роботи каналізації та просили допомогти її розв’язати. Через те, що депутат Володимир Косцьов’ят утримався при голосуванні, проєкт не змогли винести на розгляд

В порядку репліки на такі закиди вимушений публічно роз’яснити свою позицію.

Шановні Віра Федосюк та Кіндер Олег, скажіть, а чому не надали мені всі документи щодо проєктів рішень, які мають ухвалюватися депутатами? Чому, станом на 20 липня 2020 року, у мене нема жодного запрошуваного документу? Що, знову в якісь ваші «шахери-махери» втручаюся?

13 липня 2020 року я, Косцьов’ят Володимир, надіслав письмове звернення до Кіндера Олега і попросив надати мені всі копії документів на підставі яких підготовлені проекти рішень Ковельської міської ради (копія звернення – додається).

Сесія депутатів Ковельської ради має відбутися 23 липня 2020 року, а у мене до сих пір не має документів для ознайомлення! То що, мені голосувати і приймати рішення на осліп? Це ж безглуздо чи не так?

Якось не зовсім зрозуміло, чому одним громадянам ви погоджуєте земельні питання і містобудівні питання, а іншим – категорично відмовляєте. Критерії у вас прийняття рішення розмиті, а вашим усним роз’ясненням довіряти, то те саме, що довіряти аферистам на вулиці. Потім за слова не відповідаєте: «не я говорив, … ви мене не правильно зрозуміли» і так далі.

Чому, наприклад, АТ «Укрпошта» відмовляєте у оренді землі? Що, якийсь ласий шматочок комусь приглянувся? Поясність людям публічно: чому, хто і на яких підставах підготував проект рішення Ковельської міської ради «Про відмову у поновленні договорів оренди землі» (Волинській дирекції АТ «Укрпошта», по вул. Відродження, біля будинку №2, кадастровий номер: 0710400000:14:009:0006 та по вул. Незалежності, біля будинку 108, 0710400000:01:002:0048).

Чому якійсь громадянці Михайлевській А. В. відмовили у виділенні земельної ділянки, а іншим – без ніяких пояснень даєте? Відповідно, хто і чому приймав рішення про підготовку проекту рішення Ковельської міської ради «Про розгляд заяви гр. Михайлевської А. В.» (земельна ділянка орієнтовною площею 0,1000 га по вул. Грушевського в районі садівничого товариства «Світанок»).

Чи не є це якимись особистим зведенням «рахунків» чи не містяться там конфлікти інтересів та корупційна складова?

Чому великому підприємству ПТМ «Ковельтепло» відразу пропонується дати згоду на отримання кредиту на 1 300 000 грн. А прості Ковельчани бідкаються через бюрократію?

Чому є така необхідність в кредиті для «потужного» підприємства, куди підуть кошти? Що, взагалі відбувається з господарством Ковеля? Що в ПТМ «Ковельтепло» немає власних коштів? Якщо нема, то як так «господарювали» десятками років?

Ви що, з марсіанами радитесь, а не з депутатами про ці питання, які виносяться на сесію?

Нагадаю меру Ковеля і секретарю ради, що, згідно ч. 3 та ч. 6 ст. 30 Закону України «Про статус депутатів місцевих ради», рада та її органи сприяють депутатам місцевих рад в їх діяльності шляхом створення відповідних умов, забезпечення депутатів документами, довідково-інформаційними та іншими матеріалами, необхідними для ефективного здійснення депутатських повноважень. Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, керівники підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, зобов’язані сприяти депутатам місцевої ради у здійсненні їх депутатських повноважень.

Статтею 35 цього Закону вказується, що відповідна рада та її виконавчі органи забезпечують депутатів місцевих рад інформаційними матеріалами ради тощо.

Чекаю копії всіх документів на підставі яких підготовлені проекти рішень на сесію депутатів Ковельської ради 23 липня 2020 року.

Бо, інакше, прийдеться утриматися від голосування щодо проєктів рішень про підстави для підготовки яких мені нічого не відомо.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Пане Володимир!Дай Вам Боже, здоров,я,щоВи борется з ковельськими казнокрадами,береж!ть себе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X