Реконструкцію парку в Ковелі розглянуть міські депутати

13.04.2020 16:55

Ковельським депутатам подали на затвердження план реконструкції парку в центрі міста.

На розгляд шістдесят шостої сесії Ковельської міської ради, пленарне сесійне засідання якої відбудеться 23 квітня, на затвердження внесено детальний план території реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, однойменного бульвару, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності. Автором відповідного проєкту рішення на сесію є головна архітекторка міста Людмила Мурай.

Нагадаємо, 8 квітня у мерії в режимі прямої відеотрансляції пройшли повторні громадські слухання з розгляду цієї містобудівної документації. Як зазначається на сайті міської ради, всі пропозиції та зауваження, які надійшли під час громадського обговорення, будуть розглянуті впродовж місяця, тобто до 8 травня, а інформація про результати буде надана заявникам та розміщена на цьому ж сайті.

Поділитися:

Коментарі

  1. То вони не реконструкцію розглядають, а як гроші розпихати по карманам думають)

  2. Роздайте краще людям, зараз через карантин їсти немає що, а ви парки будуєте на наші гроші!!!

  3. У разі цієї реконструкціїї сріжуть надзвичайно гарні вербу та голубі ялини біля фонтану– а щоб вони виросли і милували наш погляд та створювали хороший мікроклімат та повітря у центрі треба не менш як 30-40 років. І далі вглиб парку видно що позрізають цілу купу хороших великих дерев. Для чого така реконструкція? Адже парк перш за все це де-ре-ва!! За кордоном у Європі кожне дерево старанно оберігають і навіть спецтехнікою пересаджують аби зберегти. А в нас пів Ковеля позрізали здорових дерев і це нікого не хвилює. Категорично проти запропонованого проекту головне тому що буде знищено зелені *легені* центра міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *