Ковельські депутати розглянули майже сотню питань

27.08.2020 15:12

Сьогодні, 27 серпня, відбулась сімдесята сесія міської ради. На початку засідання депутати озвучили запити та звернення.

У ході роботи обранці громади розглянули майже 100 питань. Зокрема про підсумки виконання міського бюджету за перше півріччя 2020 року та внесення змін до головного кошторису міста, – інформує Ковельська міська рада.

На сесії було затверджено Програму розвитку парків міста Ковеля на 2020 рік та Статут комунального підприємства «Ковельські парки».

В обслуговуванні цього КП перебуватимуть міський парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки та міський парк імені Тараса Шевченка. Підприємство буде юридичною особою, яке діятиме на основі госпрозрахунку. До нього перейдуть повноваження щодо благоустрою, утримання будівель, споруд, обладнання.

Відповідно розроблено Програму розвитку парків міста Ковеля. На її реалізацію передбачено 700 тисяч гривень. Ці кошти підуть на підтримку в належному санітарному стані територій, облаштування та обслуговування системи відеоспостереження в обох парках, а також ремонт ігрових майданчиків – «Казкового містечка» та «Дитячого містечка».

Варто зазначити, що нещодавно у Ковелі благодійники відремонтували громадську вбиральню. Міська влада робить тепер кроки зі своєї сторони, аби вона була для ковельчан безкоштовною. Гроші щодо утримання та обслуговування вбиральні теж передбачені у Програмі.

Депутати проголосували за кілька проектів рішень, що стосуються змін, передбачених реформуванням освіти в Україні. У Ковелі замість методкабінету управління освіти створюється центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради. Він покликаний сприяти підвищенню фахового рівня та майстерності освітян міста та здійснювати їх науково-методичну підтримку. Розроблено статут центру, на конкурсних умовах буде обрано його директора.

Повторно проведуть конкурс на посаду керівника ліцею №13. При його оголошенні першого разу заяв від претендентів не надійшло.

Також на сесії схвалено міську програму «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна». Джерела її фінансування – міський бюджет та кошти Європейського Союзу. У Ковелі такий центр запрацює на базі стадіону «Локомотив». Його будівництво вже перебуває на завершальній стадії.

Прийнято ряд містобудівних рішень. Було розглянуто майже 50 питань щодо регулювання земельних відносин у Ковелі. Вони стосуються надання дозволів на складання проектів землеустрою з відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, затвердження проектів землеустрою, договорів оренди землі, її власності та прав користування тощо.

Взяли до відома інформацію про роботу управління соціального захисту населення та стан охоплення дозвільними документами екологічного характеру суб’єктів господарювання на території міста.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.