Хто породив негаразди у центральному парку Ковеля?

16.06.2022 о 09:50 · 3 хв читання

У вересні 2020 року в Ковелі змінили назву комунальному підприємству, яке опікувалося парком культури та відпочинку імені Лесі Українки. Відтоді його назва – «Ковельські парки». А в січні 2022 року підприємство змінило ще й основний вид діяльності: з «функціонування атракціонів і тематичних парків» на «надання ландшафтних послуг».

За неповних два роки тут змінилося три керівники. Це може свідчити про «складність» роботи чи безвідповідальність владних інституцій, які їх призначали?

У червні 2021 року директором комунального підприємства призначено Федосюк Віру Іванівну – депутата Ковельської міської ради, голову фракції ВО «Батьківщина». Змінилася й адреса контори комунальної установи, яка переїхала з вулиці Олени Пчілки (з території центрального парку) на вулицю Степана Бандери, 9, де розташований штаб міської парторганізації «Батьківщини».

Напутнє слово міського голови Ігоря Чайки новопризначеному директору Вірі Федосюк

Як вище зазначено, основним видом діяльності, є надання ландшафтних послуг. Ландшафт – це загальний вигляд місцевості; пейзаж, а ландшафтні послуги це – садіння, догляд та обслуговування парків, садів та інше.

Публікація за темою: Підприємство «Ковельські парки» буде займатися лісозаготівлею

Ковельські парки – це місце для прогулянок з відповідним обладнанням для відпочинку та розваг (атракціони, лавки для відпочинку, фонтан, скульптури та інше).

На превеликий жаль, часті зміни директорів не вирішили проблеми належного функціонування парків. Так, станом на середину червня, й досі не працює міський фонтан – улюблене місце для ковельської малечі, особливо, коли була 30-градусна червнева спека.

На моє звернення з приводу роботи фонтану реакція заступника міського голови Віктора Жигаревича була незрозумілою, що більш за все свідчить про невігластво високопосадовця.

Віктор Жигаревич / Фото: Ковельська міська рада

Осторонь вирішення цієї проблеми була і Віра Федосюк, хоча її досвід та авторитет – секретар Ковельської міської ради минулої каденції, сприяли би у швидкому початку роботи фонтану.

Фонтан було введено в експлуатацію у 2003 році. Вартість будівництва дорівнює сумі 50 тисяч доларів США. Даний об’єкт, звичайно, потребує постійного утримання та догляду, що передбачено у функціонуванні КП «Ковельські парки».

Не можливо зрозуміти байдужість Віри Федосюк до санітарного стану центрального парку: вже більше двох місяців стоїть лавка для відпочинку густо обліплена пташиним послідом.

Такі факти не відповідають вимогам для культурного відпочинку ковельчан та гостей міста. Та й сама лавка – не десь там на околиці, а в центрі парку, неподалік скульптури так званих «трьох сестер», порослих мохом, в одній із них, до речі, відвалилася частина носа та відсутнє око. Це що, своєрідна «окраса» парку, чи просто нехлюйство відповідальних осіб?!

Хочеться вірити, що зрозуміє свої упущення Віктор Жигаревич і в майбутньому будуть надаватися високої якості ландшафтні послуги КП «Ковельські парки» під орудою Віри Федосюк. Можливо тоді й припиниться директорська веремія.

Ярослав ШЕВЧУК,

Ковельський міський голова у 2002-2006 роках.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (28)
  1. Бардак і бездіяльність – повномасштабні.
    Але добре, хоч не збирають до “благодійної” кишені гроші, як при мерові Шевчуку збирали на парк і пам’ятник Шевченкові, коли їх вартість за час будівництва зросла в рази, а за будь-яке, саме дріб’язкове погодження документів у міській раді чи її структурах, від громадян і підприємців вимагали по ” писульці” внести плату “на Шевченка”
    І так – за кожен підпис чи печатку!
    У мене і досі серед документів такі записочки стрічаються )))

    1. А на бойка листівка не лишилася?))
      Пам‘ятаю, як прокинулися зранку і в кожних дверях)))

    1. ПРИ ВСІХ МЕРАХ В КОВЕЛЬСЬКІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ ЗБИРАЛИ ГРОШІ НА КАБІНЕТИ, ШТОРИ, КАРНІЗИ

      1. А скільки грошей витрачено батьками на садочки і школи? Штори, вікна, телевізори, ноутбуки, гойдалки, фарби і т.п. …
        Починаючи з роддому)
        При всіх мерах))

  2. Автору цих рядків, фонтах було побудовано за вашої каденції, але з ним по обслуговуванню було з самого початку багато проблем, це ви знаєте і замовчуєте. пройшла багато часу і все кануло “в лєту”. Про ваше мерство” всі забули, і як будувався пам’ятник Шевченку, було багато питань……. А лавочка така тому, що вона під деревом, яке “природолюби” не дають обрізати і яке, взагалі, там ні до чого.

    1. А може краще лавочку в інше місце переставити, а не дерево зрізати яких і так останнім часом в місті значно поменшало.

      1. Не зрізати дерева!
        Гарні дерева і затінок є! В парку Шевченка в спекотний день не посидиш, а тільки ввечері. А тут і пенсіонери і батьки з дітьми! Затишно і прохолодно!

  3. Деякі лавочки завжди були обісрані). Тут звичайно косяк, який треба виправляти, але першопричина цього птахи і розміщення деяких лавочок.

  4. На два парки, де раніше вправлялось всього два двірника, тепер ввели штат: начальник парків з окладом 52 000 грн в місяць, головний бухгалтер з окладом 40 000 грн, головний інженер з окладом 40 000 грн, економіст з окладом 35 000 грн. А ще два двірники з окладом по 5000 грн кожному і одна збирачка папірців на набережній з окладом 5000 грн. Так можна жити.

    1. Звідки інформація? З болота? Тоді ознайомтесь з офіційною: директор – 16250,00грн, головний інженер – 11375,00грн, головний бухгалтер 11375,00грн, економіст – 9000,00грн, озеленювач – 6800грн, робітник з благоустрою – 6500грн, прибиральник – 6500грн. Відніміть нарахування 19,5% і отримаєте скітьки получають заробітної плати на руки на цьому підприємстві

  5. Залишити 2 двірника і одну збирачку папірців, інших звільнити. Гірше не буде.

  6. А в якому занепаді квітники по бульвару, біля стоматполіклініки ( зовсім нічого не висадили ) , біля міськради поодинокі патики , а не квіти . Всього лише три квітника в центрі міста і така ганьба, не потрібно великого кошторису, можна просто чорнобривцями засіяти. Не потрібно ландшафтних дизайнерів, а проявити любов і фантазію до роботи, але це теперішню очільницю не хвилює і на військові дії не потрібно списувати, бо в минулому році будо те саме …подивіться на прифронтовий Бахмут весь в трояндах і людина доглядає за ними не дивлячись на постійні обстріли , бл любить своє квітуче місто…

  7. Це ганьба тим, хто керує і несе відповідальність за благоустрій ковельських парків! Складається думка, що комунальна організація взагалі не проводить жодних дій з благоустрою, свідченням тому не у всіх місцях скошена трава, зруйновані лавки, що на додочу обгаджені пернатими, а клумби взагалі мають плачевний вигляд. Виникає питання, чому ця відповідальна зараза не відповідає за своє бездіяння?

  8. За що платять такі зарплати ? Такі кошти , майже 1млн в рік можна було б і на інше спрямувати, а то освіту скорочують, медиків теж. , а тут платять за ніщо… можливо треба пояснити звідки такі тарифи… для теперішнього часу це повна ганьба і марнотрацтво, це в той час , коли люди для ЗСУзбираюь кошти . чому ніхто не дає відповіді?

  9. Ми любимо наш парк. Але він, дійсно, занедбаний. Незрозуміло, кому потрібні чиновники-нероби. Та ще й з такими зарплатами. Надіюся, що ці коментарі не залишить без уваги наш мер. Безкарність породжує безвідповідальність.

  10. З цього в карман не капає. В мера і К° інша задача, відпрацьовувати вкладені в нього сепаратистом Івахівом та К° кошти. Кого люди обирають, то потім те і мають. Журналіста мером вибрали – ума палата. Господарник треба місту, (наприклад таких як Анатолій Семенюк колись), а не журналіст, бізнесмен та ін.

  11. Головне підтримати УПЦ МП голосуванням на сесії свої Орки та колаборанти ближче до серця.

  12. По доглянутості та порядку на вулицях Ковель найкращим був при Кошаруку. Не буду казати за інші сфери – не знаю, але зовні місто цвіло і радувало!

  13. Україна настільки бідна що не може досочку замінити на тих лавках .а винні люди як терплять не звертаються нікуди викличе поліцію і той мер хай сам ту лавку помиє.

  14. Парки у нас чудові! З приходом Віри Іванівни тільки ожили і прикрасились яскравими клумбами! Бульвар та вулиці обслуговує Добробут на них і виливайте своє зло, а не повісили усе місто на невинну людину. У Ковелі при першому погляді відчувається, де садив Добробут, а де Ковельські парки. У Ковельських парків усі клумби яскраві, веселі, гармонійні, а в Добробуті одна зелень!!!!

  15. Автор статті, великий хузяїн, при свому мерстві вигріб з міського бюджету все,прихватизував на родичів півміста,до цих пір стоїть і памятник,і один будинок зятю рядом,і військова частина тю тю ,племіннику,і кінотеатр лесі українки,теж племіннику,а зараз хузяйновитий ,шпеціаліст по мертвим душам,придумає ,до кожної лавочки закріпити по три- чотири посади,і бабло професійно списувать,прийміть дедушку назад в білий дом,в якості консультанта

  16. Автор статті, великий хузяїн, при свому мерстві вигріб з міського бюджету все,прихватизував на родичів півміста,до цих пір стоїть і памятник,і один будинок зятю рядом,і військова частина тю тю ,племіннику,і кінотеатр лесі українки,теж племіннику,а зараз хузяйновитий ,шпеціаліст по мертвим душам,придумає ,до кожної лавочки закріпити по три- чотири посади,і бабло професійно списувать,прийміть дедушку назад в білий дом,в якості консультанта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X