Поліція знайшла вандалів, які у парку Ковеля пошкодили топіарні фігури

23.10.2021 10:01
Фото: Віра Федосюк

Директорка комунального підприємства «Ковельські парки», депутатка міської ради Віра Федосюк подякувала місцевій поліції, в особі Козій Тетяни Петрівни, за оперативне реагування та виявлення порушників, які напередодні пошкодили топіарій малого ведмедя та вчиняли хуліганські дії над іншим топіарієм – ведмідь-батько з контрабасом.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами Віри Федосюк, вандалами виявилися два студента Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького Національного технічного університету (колишній машинобудівний технікум) та один студент Вінницького навчального закладу. Усі троє є випускниками Ковельського ліцею №3 імені Лесі Українки.

Але, напевне, не було б такої оперативності, якби не резонанс, який зробили ми з вами своїми відгуками та перепостами. Тому окреме ДЯКУЮ хочу сказати вам та тим, хто долучився до виявлення правопорушників.

Силами КП «Ковельські парки» відновили топіарії та запрошуємо на вихідні в парк для відпочинку та чудових фото. Але хочу наголосити МЕТАЛЕВИЙ КАРКАС ФІГУР НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ, ЩОБ НА НЬОГО ВИЛАЗИЛИ, ЗАЛАЗИЛИ чи СИДІЛИ, це контур рослин, по яких їх стригтимуть!!!!!

Усіх бажаючих проявити себе та допомогти очистити парк від листя запрошую на загальноміську толоку, яка почнеться в суботу о 10:00

– зазначила Віра Федосюк

Також директорка КП «Ковельські парки» повідомила, що на вандалів складені протоколи про правопорушення, які поліція передасть до суду для винесення покарання, а їй пообіцяли, що вони прийдуть на громадські роботи в парк.

Фото Віри Федосюк
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.