У Ковелі в парку вандали понівечили фігурку ведмежа

21.10.2021 22:28
Фото: Віра Федосюк

Учора пізно ввечері у Ковелі в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки юні вандали виламували топіарні фігурки ведмедів, які були встановлені всього тиждень тому.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці директорка комунального підприємства «Ковельські парки», депутатка міської ради Віра Федосюк.

Ось і проявили себе перші ВАРВАРИ нашого міста. Ще тільки тиждень пройшов від тоді, як встановили топіарні фігури, а сьогодні уже вирвана лапка ведмежа з туєю. І це все – наша молодь!!! Виставляю відео і фото, можливо хто впізнає цих вандалів. Давайте зробимо їх відомими на усю Україну, щоб надалі не піднялась рука таке вичворяти. Якщо батьки взнають своїх дітей – запрошую на виправні роботи в парк по прибиранню листя

– написала Віра Федосюк

Перша камера відеонагляду зафіксувала, як вандали виривають фігурку ведмежа. На відео з другої камери видно, як ті, що вирвали топіарного ведмежа, прийшли позувати з ведмедем-батьком.

Але і просто сфотографуватись вони не вміють – треба вилізти двом хлопчурам на верхівку каркасу!!!! Дякувати Богу і нашим топіарникам, що зробили фігури міцніші, ніж завжди, а то і тих у громаді могло не стати

– зазначила Віра Федосюк

Вчинок юних дикунів вразив ковельчан. У коментарях люди обурюються ганебним випадком.

А де наша доблесна і хвалена поліція? Це варварство – у центрі міста! А що робиться на окраїнах? Вони там хоч бувають? Зате поліцейських авто – більш, аніж достатньо. Куди не поїдь, скрізь зустрінеш. Може, пора братися до роботи, панове?

– резонно зауважив редактор газети «Вісті Ковельщини», Заслужений журналіст України Микола Вельма

Вірі Федосюк порадили офіційно звернутися до Ковельського районного управління поліції з відповідною заявою.

Фото та відео зі сторінки Віри Федосюк у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

  1. Заява в поліцію і нехай шукають. По часу і стороні з якої вони прийшли можна переглянути попередні камери. Але ж у нас карати за це ніхто не буде. Пальчиком помахають і скажуть аяяй, бо виявиться що вони неосудні або батьки прокурори-мєнти чи щось в цьому плані. Тільки максимальні штрафи і громадські роботи можуть щось виправити. А ще можна їх фото вивішувати на бульварі, там міські владці гарні місця для цього підготували!

  2. у парку Шевченка теж колись вандали били ліхтарі. і це були синочки начальства. тому й винним зробили сторожа, який визвав міліцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.