Підприємство «Ковельські парки» буде займатися лісозаготівлею

13.04.2021 13:44
Фото ілюстративне

На черговій сесії Ковельської міської ради депутати мають затвердити в новій редакції статут комунального підприємства «Ковельські парки», офіс якого розміщений в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

У старій редакції статуту вказується, що основний вид діяльності підприємства – функціонування атракціонів і тематичних парків. Зараз чиновники хочуть доповнити це новими видами економічної діяльності, а саме: надання ландшафтних послуг (основний); вирощування інших однорічних і дворічних культур; відтворення рослин; оптова торгівля квітами та рослинами; організування інших видів відпочинку та розваг; роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах; лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві; лісозаготівлі.

Автором проєкту є начальник управління культури, молоді та спорту виконавчого комітету, депутат міської ради від Аграрної партії Андрій Мигуля.

Згідно класифікації видів економічної діяльності, клас «Лісозаготівлі» включає заготівлю круглого лісоматеріалу, збирання та заготівлю паливної деревини, відходів паливної деревини та деревного вугілля в лісі.

Пленарне сесійне засідання Ковельської міської ради має відбутися 22 квітня.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Деревне вугілля виготовляється шляхом випалювання деревини в спеціальних печах, без доступу повітря [піролізі]. І знайти його можна не в лісі, а на автозаправках , в мішечках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.