Депутати Ковельської міськради розглянули понад 160 питань

22.04.2021 17:25

Сьогодні, 22 квітня, відбулась восьма сесія Ковельської міської ради. На ній депутати розглянули понад 160 питань порядку денного.

Як повідомляє міськрада, обранці громади внесли зміни до міського бюджету на 2021 рік. Зокрема, надійшла субвенція з обласного бюджету – майже 170 тисяч гривень на інклюзивну освіту, селищні та сільські ради передають свої кошти на заробітну плату працівникам ФАПів, пільгові медикаменти та інші витрати. Здійснено внутрішній перерозподіл коштів.

Затверджено статути закладів культури та спорту – школи мистецтв, художньої школи, історичного музею, бібліотеки, народного дому «Просвіта», молодіжного центру «Місто ідей», КДЮСШ імені Євгена Кондратовича, ДЮСШ№1.

Підтримали проєкти рішень, що стосуються змін до окремих місцевих програм. Зокрема, планується додати 54 тисячі гривень на підтримку розвитку пріоритетних видів спорту. Їх спрямують на впорядкування мототреку «Урочище Люблинець», благоустрій території та організацію змагань. У нинішньому році 8-9 травня Ковель прийматиме етап чемпіонату Європи, відкритий чемпіонат Волині та кубок М. Клімашевського.

Схвалили ініціативу щодо збільшення фінансування програми профілактики правопорушень і злочинів на 2021 рік. У подальшому кошти мають виділити на придбання та встановлення камер відеоспостереження, їх обслуговування. На сьогодні у Ковелі діє 24 камери. До кінця року їх кількість мають збільшити до 40.

Проголосували і за Програму розвитку парків міста Ковеля на 2021 рік та Статут комунального підприємства «Ковельські парки».

Публікація за темою: Підприємство «Ковельські парки» буде займатися лісозаготівлею

На його діяльність у нинішньому році планують виділити понад півтора мільйона гривень. Ці кошти підуть на благоустрій територій парку культури і відпочинку імені Лесі Українки та парку Шевченка, утримання та обслуговування (в тому числі вбиральні), поліпшення матеріальної бази.

Депутати дали згоду на збільшення розмірів статутного капіталу ПТМ «Ковельтепло» та УВКГ «Ковельводоканал» та затвердили Статути підприємств.

Публікація за темою: Статутні капітали двох комунальних підприємств зростуть на 6 млн грн

На сесії внесли зміни та доповнення до Регламенту Ковельської міської ради восьмого скликання. Підтримали Положення про помічника-консультанта депутата Ковельської міської ради.

Було розглянуто 114 питань щодо регулювання земельних відносин. Вони стосуються надання дозволів на складання проєктів землеустрою з відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, затвердження проєктів землеустрою, договорів оренди землі, її власності та прав користування тощо.

Взяли до відома інформацію про роботу виконавчого комітету міської ради у першому кварталі 2021 року, роботу відділів охорони здоров’я, матеріально-технічного забезпечення, служби у справах дітей з реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчинення правопорушень дітьми у 2020 році.

Прийнято ряд звернень до керівництва держави, які підготовлені фракціями політичних партій.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.