Міська рада погодила концепцію індустріального парку «Ковель Порто»

26.04.2024 о 10:20 · 2 хв читання

У ході сорок дев’ятої сесії Ковельської міської ради депутати розглянули понад 80 питань, більшість з них стосуються врегулювання земельних відносин.

Обранці громади також затвердили низку місцевих Програм: утримання та розвитку парків міста Ковеля на 2024-2026 роки; забезпечення виконання судових рішень на 2024 рік; «Молодь Ковельської територіальної громади» на 2024-2026 роки, – повідомляє сьогодні міська рада.

До окремих – внесли зміни. Зокрема, до Програми охорони навколишнього природного середовища в Ковельській територіальній громаді на 2024 рік. У документі передбачили завершення робіт з виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт русла річки Турія – від греблі Ковельського водосховища до шляхопроводу на вулиці Сагайдачного.

Фото Ковельської міської ради

На сесії затвердили логотип, слоган та брендбук громади. Нагадаємо, що цьому передував творчий конкурс. У результаті перемогла пропозиція Олексія Тарасюка – «Ковель – серце Волині».

Депутати погодили Концепцію індустріального парку «Ковель Порто». Планується, що він функціонуватиме на орендованій земельній ділянці площею 11, 6 га на вул. Варшавській, 1. Склад «Ковель Порто» буде сформований із підприємств машинобудування, металообробки та виготовлення металевих виробів, механоскладальних виробництв, електротехнічного машинобудування, виробництва комплектуючих для автомобільної промисловості.

Конфігурація земельної ділянки індустріального парку «Ковель Порто»

Прийняли рішення про Порядок громадського обговорення кандидатури старости в Ковельській територіальній громаді. Взяли до відома звіти старост про роботу за 2023 рік, комунальних підприємств ПТМ «Ковельтепло» та «Ковельводоканал», Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
 1. Ремонт русла річки Турія……
  Одна з головніших проблем
  в місті, і робота яку вимагає
  робити сьогодення.
  Я думаю люди підберуть
  слова подяки нашій владі,
  продажним депутатам,
  в яких війна далеко,
  а бабло косити потрібно
  поки при владі.

  1. А малий Миронюка якого хуя там робить?
   Блять цей цирк вже так заїбав, кіндери хуїндери, виблюдок йобаний, для чого всю цю хуєту писати, в нас все життя буде біда з дорогою, її роблять раз на 30 років, наші громадяни їздять по всій Європі на авто по 100 тисяч євро. Скільки цих людей, тисячі, а дороги немає, де вони взяли на ці автомобілі, наші люди помирають, ні Ковель блять не може організувати прожиття бронежилетів для жителів міста, пошиття взуття, сумок, підсумків, виробництво касок, і кожному хто їде воювати дати повний комплект з запасом, а хуя моржового, річку блять вони мають робити. Той Чайка то їблан дурний, пташка з пробитою головою. Таке відчуття, що ті депутати це зброд хворих на всю голову, ще якийсь процент це ті йобарі своїх секретарш в міській раді. Не забуду й начальника поліції, уйобок блять, нехай покаже фото як він поїхав на війну і отримав підполковника, запитання одне, якщо він там сука підар їбаний щось робив, то чому форма ніби з хім чистки, була б моя воля я їх всіх в газові камери відправив при парті SS. Щоб вони всі здохли!

 2. Є пропозиція перейменувати підарком на дурдом пише:

  Логотип доган та брендбук громади затверджено. Ура завтра кінець війні. Нарешті перемога. Боже боже слів не має. Оте бабло що сп*ли на розробку оцього лайна, та ще СК сп”ть на його виготовлення краще просто перерахували на “сотку” хлопці б найшли що придбати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X