Сесію міськради пропонують провести на березі водосховища

26.08.2021 16:23

У Ковелі значний соціальний резонанс має проблема забудови берегів річки Турія, особливо в районі водосховища.

Про це сьогодні, 26 серпня, на сесії Ковельської міської ради заявила депутатка Галина Стасюк.

За її словами, багато років перед депутатами міськради громада ставить питання про недопущення забудови земельних ділянок, виділених за попередніх каденцій біля Турії. Вона стверджує, що ковельчани бачать береги річки вільні від забудови і просить провести роботу з обміну всіх виділених, але ще не забудованих ділянок на березі водосховища.

Також Галина Стасюк зачитала звернення, яке їй передав місцевий активіст, учасник Помаранчевої революції та Революції гідності Сергій Котік:

Панове голово, панове депутати! Дякую вам за те, що відстоюєте інтереси громади і не даєте забудувати прибережну територію водосховища, на відміну від більшості депутатів і голів минулих скликань. Прошу вас, панове голово, Ігор Леонтійович, і вас, панове депутати, ініціювати проведення позачергової сесії на березі водосховища для того, щоб повернути вулицю Подколоднова, яка йде паралельно водосховищу, у власність громади. Тому що вона була роздана «потрібним» людям, в той час як на Майдані лилася кров, і ми не в змозі були її захистити. Вона знаходиться в охоронній зоні водосховища. Прошу вас запросити розробників цього антинародного плану, членів земельних комісій, які давали дозвіл на це, депутатів минулих скликань, які голосували за це, більше всього, не знаючи за що. Пан Гопанчук, який володіє більшістю цих земельних ділянок, згідний мінятися, але будемо розбиратися на місці. Пане голово, панове депутати, давайте збережемо цю прибережну територію водосховища для майбутніх поколінь.

Тут треба уточнити, що мова йде про приватного підприємця з міста Луцька Володимира Гопанчука.

Галина Стасюк зауважила, що це звернення також підтримують інші громадські активісти, мешканці з вулиці Федьковича, які прийшли на сесію міської ради.

Ігоре Леонтійовичу, якщо, не дай Боже, ми дамо забудувати цю територію, там ті люди потонуть у воді

– звернулася Галина Стасюк до міського голови Ігоря Чайки  
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.