Ковельські депутати посварилися через церкву московського патріархату

02.09.2022 о 15:16 · 3 хв читання

На останній сесії Ковельської міської ради, яка відбулася 30 серпня у закритому режимі, депутати розглядали проєкт рішення про затвердження детального плану території для розміщення індивідуальної житлової забудови на вулиці Шевченка в селі Колодниця.

В обговоренні слово попросила депутатка від партії «Сила і честь» Галина Стасюк. За її словами, до неї звернулися виборці, які розповіли, що на тому місці у Колодниці хочуть збудувати церкву московського патріархату.

Начальниця відділу містобудування та архітектури виконкому міської ради Людмила Мурай, яка є авторкою даного проєкту рішення, пояснила, що мова йде про індивідуальний житловий будинок.

Людей це дуже турбує. Йде війна в Україні! І навіщо нам ті московські церкви? А там, на тій ділянці, вже капсулу заклали

– доводила Галина Стасюк

Голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков нагадав, що подібна ситуація була у колишньому Маневицькому районі, коли почали будувати церкву московського патріархату на приватній земельній ділянці і місцева громада нічого не могла вдіяти.

Депутат від «Батьківщини» Олег Кіндер запропонував зняти проєкт рішення на доопрацювання, щоб, за його словами, Людмила Мурай перевірила інформацію від Галини Стасюк, «бо може й правда, що там капсулу заклали».

Публікація за темою: Міська рада хотіла заборонити у Ковелі церкви московського патріархату

Головуючий на сесії Ігор Чайка поставив пропозицію Олега Кіндера на голосування, а в цей час Валерій Черняков звернувся до очільника депутатської фракції Аграрної партії Андрія Мигулі, чи відомо йому щось по тій землі та «московській» церкві, бо він місцевий, народився у Колодниці.

Чого ви взагалі до мене вчепилися за церкву?! Чого ви, скажіть будь ласка, до мене постійно чіпляєтеся?! Ходіть туди, куди ви хочете! Я не знаю взагалі і до мене ніхто не звертався!

– бурхливо відреагував Андрій Мигуля

При цьому він піднявся з місця.

А ви не кричіть! Ви – начальник управління культури і ходите в «московську» церкву. І про це говорить весь Ковель

– дорікнула депутату-чиновнику Галина Стасюк

Це моє питання, в яку я церкву ходжу, дорогенька! Я вам ще раз кажу: це питання моє, хто куди ходить!

– відповів Андрій Мигуля і залишив сесійну залу

Публікація за темою: Розстріляйте ще тут: депутат обурився позицією до церкви московського патріархату

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (50)
 1. Якась “подвійна бухгалтерія” в Мигулі. На урочистостях співає опнрним голосом Гімн України, а в інший час підспівує фальцетом ряженим фсбшникам в їхньому сатанинському притоні.
  Ганьба пану Мигулі, ганьба!

  1. Це звичайний колаборант.Діти таких викиднів на вулиці стведжують що кацапи переможуть але десь через місяць.

    1. Пicля всього прочитанного хочеться сказати…не маете ви бога нi в серцi..нi в головi..Не розумieте нiчого..тiльки вчепилися за церкви..за камiння..яке нiчого вам не скаже..Ось тут закликають…на кiлок..Чули про цi дii..знаемо скiльки невинних людей знищили ..бо брехня ,яку розповiдали попи..розповзалася мiж народом,як гримуча змiя..наповнена ядом..Все що сьогоднi робиться..це плата за минуле..а за cьогоднiшнi дii…буде платите поколiння,яке пiдростае сьогоднi..на брехнi

 2. Андрійко і Ваши і нашим.
  Недавно був в партії Регіонів тепер в Аграрній…
  І церкву москальську не засуджує і ходить…
  Цікаво, цікаво на що дивляться силові служби?
  Можливо зрадник?
  Чи настільки шкура???

 3. а чи не здається вам що на Україну прийшла кара Божа за те що ми відреклися від Бога. Розкололи церкву. пішли за самозванцями. Може в тому вся біда наша.

  1. В МП пішли через це і війна.Були б українській церкві і розмовляли рідною мовою цього б не сталося.
   Українська церква визнана у світі, має ТОМОС, а москальська це відділок ФСБ

  2. Самозванці створили московську “церкву”, яка ніколи не мала Томоса.

  3. Кара Божа прийшла через те що ви 30 років ходите на сповідь до КГБшників в рясах

 4. Господи врозуми людей!Не знають що творять!🙏🙏🙏🙏🙏Ходіть собі хто куди хоче!Православна людина,яка живе за Євангелієм,за Святим Письмом,таке говорити не буде і УПЦ І ПЦУ!Краще промовчіть,бо істину знає лише Бог!!!Люди Моліться Богу і від нас відступлять всі біди і напасті!

  1. Як можна ходити в церкву яка підтримує війну в Україні???
   Скільки ще має лягти синів за нашу свободу щоб Вам всім дійшло?

  2. А в нас має бути московський патріархат? Соромно має бути тим прихожанам.

   1. Де той хуй взявся колодницький, хто його присунув сюди, співак нев’їбатися

   2. Це підар підар мігуля його там за гроші шукає, і здається вже знайшов

  3. Як то хто в яку хоче НАПИШІТЬ НА ДВЕРЯХ ПРОСТО ЩО ТО МОСКОВСЬКА ЦЕРКВА І ХОДІТЬ, а чого людей дурять ПРИМАЗУЮЧИСЬ ,ЩО ЦЕ УПЦ…ось у чому проблема ВРОЗУМІЙТЕ ЦЕ НАРЕШТІ…

 5. Чого неженеш Московського попа?? Тільки тут писати вмієш? Давай шуруй у церкву і жени!!!Очко жим -жим!?В Ковелі наїхало руськомовних дохіра і вони ідуть в московську церкву а ви кормите,несете їсти,квартири здаєте,помагаєте жалієте,дружите?!!!!!Жени а не тут пишиш!Можиш писати що хоч,а гнати тільки тут можиш буквами😅😂🤣До слова я хожу в ПЦУ

 6. Чого неженеш Московського попа?? Тільки тут писати вмієш? Давай шуруй у церкву і жени!!!Очко жим -жим!?В Ковелі наїхало руськомовних дохіра і вони ідуть в московську церкву а ви кормите,несете їсти,квартири здаєте,помагаєте жалієте,дружите?!!!!!Жени а не тут пишиш!Можиш писати що хоч,а гнати тільки тут можиш буквами😅😂🤣До слова я хожу в ПЦУ,і мій син на війні захищає твою сраку!!!А ле я не пишу те що не знаю і не лізу …

 7. Чого неженеш Московського попа?? Тільки тут писати вмієш? Давай шуруй у церкву і жени!!!Очко жим -жим!?В Ковелі наїхало руськомовних дохіра і вони ідуть в московську церкву а ви кормите,несете їсти,квартири здаєте,помагаєте жалієте,дружите?!!!!!Жени а не тут пишиш!Можиш писати що хоч,а гнати тільки тут можиш буквами😅😂🤣До слова я хожу в ПЦУ,і мій син на війні захищає твою сраку!!!А ле я не пишу те що не знаю і не лізу туди чого не знаю…Добра вам і мирного всім неба!

 8. Дякую!🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘😘😘😘🤗🤗

 9. Та та мигуля взагалі БЕЗХРЕБЕТНЕ… хто його поставив культурою займатися коли він сам правильної позиції не має …він з тих КОМУ КАКАЯ РАЗНІЦА…і чекає яку шапку одягати…

 10. Біснуйтеся хоч лусніть.
  Церкву вам не здолати.
  Ще до вас знищували,закривали,забороняли та вихвалялись показати ,,останнього попа,,.
  Де вони зараз?
  А церква живе!

 11. Всі хто проти церкви : ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ БУТИ ТАК ЯК БОГ, НАВЧІТЬСЯ ТАК ЛЮБИТИ і ПРОЩАТИ!!!

 12. Мігуля Пі дар, виплакався в заввіділу культури, а депутати його попи московитські і вибрали. Зняти того гандона з посади, посадити у потяг до кацапії, гнида кацапська!

 13. Це підар підар мігуля його там за гроші шукає, і здається хочеться побачити вже знайшов

 14. Попи московського патріархату це чорти ,яких треба випалювати.

  По перше вони несуть нак звану культуру “русского міра “.Розумні люди знають що це 5 колона. Завжди працювали на кгб.

  По друге вони несуть культуру так завного “воровского мира ” -злочинного світу. Гріють зони ,збирають так вані “общаки ” і т д. Ви задайтесь собі питанням чому зекі так часто набивають купала і т д.

 15. Депутати: Зробіть опитування хто яку церкву відвідує серед директорів шкіл, вчителів шкіл, музичної, технікуму, училища; працівників міськвиконкому, соцбезу, пенсійного, прокурорів, суддів і т.п. і побачите ”русскій мір” … Ковельської громади. А то причипилися до Мигулі, куди … п.. Володимир поставив там і робить.

 16. У нас з 1991 року немає московського патріархату (для особо розумниз). А голова райради штунда. І штунди Україну не підтримуютю, в військо не йдуть, бо їм не можна, хто їх підтримує всі знвють. А тапер питання: хто обрав голову райради і чого немає до нього ніякиз питань, щоб вийшов з секти?

  1. І що з того що голова райради штунда?
   Він не ходить в МП яка підтримує війну в Україні.
   До того всі Швораки працьовиті хлопці і всі підтримують Україну і не носять гроші продажним попам які служать ФСБ

   1. Правельні пацани Швораки.
    А Люба ти фігні не пиши краще позамітай біля хати в своєму Білині.

 17. Україні-українське!Який ти можеш бути українець,коли підтримуєш мову,віру окупанта?Чому нашому чолов’язі бридко чути Боже слово на українській нашій рідній мові?Слава Україні, слава нації….

 18. Даю гарантію, всі хто з піною біля рота тут репетує в яку кому церкву ходити, сам туди з’являється раз в рік паску святити, і то не факт🤦🏻‍♂️

 19. Напишете потім які вам біди Бог послав за вашу ненависть проти Церкви!

  1. Як соромно читати думки ніби розумних людей.
   А де Заповіді, а де Бііблійські вчення . Любов до ближнього.
   Минулі Андрій заслуговує більшої поваги—-відмінний спеціаліст, знавець своєї справи того не відбереш.
   ,
   А великий гріх судити людини в яку церкву ходить.Доріг до Бога є багато і кожен свою дорогу проходить на щоб потім відповісти.
   Можливо перед сесіями зачитувати Заповіді Божі.Тоді не соромно було б читати думки депутатів Тай коментарі писати українською мовою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X