Міська рада хотіла заборонити у Ковелі церкви московського патріархату

27.05.2022 16:24

Сьогодні, 27 травня, відбулася чергова сесія Ковельської міської ради, яка вкотре проходила у закритому режимі.

Побоюючись можливого ракетного удару по міській раді, керівники міста вирішили не повідомляти громадськості про сесію і навіть перенесли день її проведення – із традиційного четверга на п’ятницю, щоб заплутати ворога.

На сесії депутат від ВО «Свобода» Валерій Черняков запропонував прийняти проєкт рішення, яким заборонити на території Ковельської громади діяльність церков московського патріархату. Також депутати повинні були схвалити звернення до Президента України, Верховної Ради, начальника Волинської обласної військової адміністрації та вірян УПЦ МП.

Православна церква в росії не є церквою як такою, це певний департамент у справах релігій російської держави, а позиція РПЦ, та персонально патріарха кіріла у війні росії проти України є максимально людиноненависницькою. Від рук російських терористів, благословенних кірілом, гинуть наші сини і чоловіки, мирні люди, серед яких діти і жінки

– йдеться у тексті звернення

Однак для прийняття рішення не вистачило чотирьох голосів. Багато депутатів просто не голосували. Перед голосуванням у якихось справах вийшов із залу Олег Кіндер, а деякі депутати витягли картки для голосування і електронна система показала, що вони – відсутні, хоч ті були на місці. Міський голова Ігор Чайка голосував «За», а секретар міської ради Оксана Багнова – утрималася.

Оксана Багнова та Ігор Чайка

У ході сесійного засіданні було розглянуто понад сорок питань порядку денного. Зокрема, депутати взяли до відома інформацію про виконання бюджету Ковельської міської територіальної громади за перший квартал 2022 року. Незважаючи на вкрай складні для економіки територіальної громади умови, пов’язані із збройною агресією росії та встановленням на території нашої держави воєнного стану, за основними джерелами доходів загального фонду бюджет виконаний на 105, 6 відсотка, – повідомляє міська рада.

Погодили на сесії і зміни до головного фінансового документа територіальної громади. Вони в основному стосуються внутрішнього перерозподілу асигнувань головного розпорядника коштів – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

Депутати проголосували за внесення змін до Комплексної місцевої програми захисту населення і територій Ковельської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Йдеться про приведення найпростіших укриттів цивільного захисту (підвальних приміщень) в закладах освіти Ковельської громади до використання. На це додатково виділили з бюджету громади 1 млн 500 тис. грн. Понад 757 тис. грн спрямують на школи та майже 743 тис. грн — на садочки.

Варто зауважити, у трьох закладах дошкільної освіти, які працюватимуть влітку, укриття уже практично облаштовані.

Внесено зміни ще до низки місцевих Програм: соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади; поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі; профілактики правопорушень і злочинів.

Затверджено перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню. До них увійшли:

 • Ковельська територіальна первинна організація УТОС;
 • Ковельська міськрайонна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);
 • Громадська організація «Члени родин загиблих в АТО «Віра»;
 • Ковельська міська рада ветеранів війни і праці;
 • Ковельський міський осередок «Союз Чорнобиль України»;
 • Громадська організація «Реабілітаційний центр»;
 • Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю;
 • Громадська організація «Ковельський міський клуб адаптивного фізичного виховання і спорту «Спарта»;
 • Ковельська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України;
 • Громадська організація «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур».

Це рішення дозволить цим організаціям продовжувати договори оренди комунального майна без проведення аукціону.

На засіданні опрацювали низку земельних та містобудівних питань. Взяли до відома інформації про роботу управління культури, молоді та спорту, управління «Центр надання адміністративних послуг», відділу загальної та організаційної роботи.

Також депутати прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо повернення у державну власність енергетичних підприємств.

Обранці громади звернулись до священнослужителів та парафіян Української Православної Церкви Московського патріархату в Ковельській територіальній громаді.

Фото Ковельської міської ради


Оновлено 27.05.2022 о 18:46 – додано останній абзац

Поділитися:

Коментарі

  1. Люди ті хто непроголосував “за” колоборанти. Їх вже треба на вила за воєнним часом. Іто вже.

  1. Цім оці депутати я їх навіть не називаю нашими підкреслили до кого вони належать. Сепари ї…ані. Повірте до вас дойде черга. І дуже скоро. Розплодились тварі.

  2. Оті які не голосували “ЗА” на передову їх, хай там моляться орківською мовою. А Кіндера взагалі нах@й на вила крису…

 1. Мало Путін їх бомбить. Тоді б найшлися голоси. Тварі. Гнати треба таких депутатів. В Москву до кирила. Хлопці гинуть,а ці тварі голоси не знайшли? Карточку воно витягло?Падло

 2. Утрималась ? Та як можна утриматися або взагалі не голосувати ? Брєд в Україні російська церква це позор !!!

  1. От так і з усім: бояться наступу ворога, перенесли сесію, щоб його заплутати і утримались приймати рішення про відмову від фінансування того ж таки ворога…Гарна подяка героям, які віддають життя і здоров’я, зокрема і за вас, шановні депутати “утриманці”…

   1. За свою жопу бояться, на всіх насрати ним. Вони там за своїми інтересами.

  2. Позор, це Ви… почніть хоч в одну ходити… даю 100% , що Ви в жодну не ходите.. не чіпайте віри… це великий гріх.. краще помоліться 🙏

   1. Ось на росію і їдьте. Колаборанти! Пропагандисти!
    І там свого кирила прославляйте. Бо з 2014 прославляли(

 3. Навіщо змішувати політику та релігію? З якого часу вони переплітаються? Ми здається у вільній країні живемо. Кожен має право на свободу віросповідання.

  1. Серйозно??? З яких пір??? Саме з тих як перший московській піп відмовився провести службу для українського солдата!!!! А це трапилось у 2014 році – публічно і цинічно, як для людини яка поза політикою….і якщо прогорнете інтернет ресурси, то зрозумієте, що це закономірність, а не виключення з правил

   1. Амою правночку не причастив через те що хрещена в П Ц У. Пропонував переохрестити безкоштовно.

  2. Віру в що. Ця церква вбиває людей. Наших дітей,батьків братів та сестер. Про яку свободу віросповідань ти говориш. Убивць? Так ти такий як і оркі. Тебе судить вже треба.

 4. Мене дуже здивувало те, що деякі депутати подають себе дуже українськими, співають в українському соборі в хорі, а як дійшло до голосування, то не голосувала….( пані Верчук С.С)

   1. Бог единий..вiра в Бога ..йде вiд cердця..вiд людини..Батюшка..це професiя ,яку аибралп людина..так яе i шофер..Те що каже батюшка..то вiн каже..а не Бог..Церква..це будинок..хто ходить до нього..це справа. Кожноi окремо людини…Так що..не критикуйте людей..не ставте себе вище Бога..бо приведе до ненавистi мiж родинами..

  1. Особлива “шана” освітянам (Верчук С.,ГриголаО.). Патріотами виявились лише у фейсбуці! Вишиванки, патріотичні промови, демонстрування набожності в українській церкві, а на ділі…

 5. Поскидайте вишиванки псевдо патріоти!!!
  Одягайте московські ризи!!!!!
  І вперед на москву!
  Позорище вам і ганьба!!!

 6. Московаськими гнидами з депутатсчького корпусу керує падло ФСБшник з погоняйловим Прозорливий

 7. Кіндер, агент кремля, кацапи його спонсори. Жодного разу не голосував і виходив з залу, коли стосувалось кацапів

  1. За такі питання, які стосуються віри, краще не голосувати.. спочатку треба мати віру в душі..
   Молодець👍

 8. Це може з тої московської помийки що на кладовищі-символічно для Кремля

 9. То виходить, що депутати, які не проголосували – посібники ворога. І постає питання ковельчанам: а кого ви завели у владу?

 10. Московський патріархат – це 100% п’ята колона Кремля в Україні, на Вербці Варлаам причащав за Януковича…
  Наші “українські барани” спонсорують вбивство своїх же дітей…
  В росії люди не ходять до церкви, а наші “дурні” біжать в МП, а потім дивуються чому зараз війна…
  Я прийде сюди москаль, то віряни МП будуть вам у спину стріляти!!!

  1. Схаменіться !!!!! Не чіпайте віри!!! В нас дуже багато різних конфесій( сект) … виберіть собі належну і ходіть ..

   1. Сект багато,з війною вдерлась росія.Відправте своїх дітей на війну і носіть пожертви длякатів

  2. Читаю, скільки паскудцтва тут написано. Ще й Варлаама сюди приплили. Люди ! -Побійтись Бога. Хочете щоб мир в нас був, перестаньте ворожнечу нести.

 11. ДЕПУТАТИ СВОЇХ РОДИЧІВ ВІДПРАВИЛИ ДАЛЕКО ЗА КОРДОН А САМІ ЧЕКАЮТЬ РУСЬКІЙ МІР

  1. Ви знаєте,хто така Зоя Космодемянська? Росіянка. І про її долю? Ви хочете таку долю? Так що нікого не обзивайте і не проклинайте.Бо існує ще бумеранг.УБога немає національстей.

 12. Свідки Ієгови підтримують заборону московської сатанинської церкви

 13. Всі Кремлівські гниди мають бути в одній братській могилі

 14. А що це за дитяча пісочниця , не голосував , вас чого туди вибирали , щоб ви висловлювали свою думку, а не сиділи в кущах !

 15. Кіндер з Юлькою отримує циркуляри з Москви-скільки ще не вкрадено-хоче бути гоуляйтером

 16. УПЦ РОЗМІСТИЛА ПОНАД 13 ТИСЯЧ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У ХРАМАХ ТА МОНАСТИРЯХ

  Українська Православна Церква з першого дня війни допомагає захисникам України, медикам, біженцям та усім нужденним.

  Як повідомляє Центр інформації УПЦ
  https://www.facebook.com/church.information.center/
  про це Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій сказав у вступному слові на на відкритті зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян Української Православної Церкви.

  «Впродовж трьох місяців війни єпархії нашої Церкви на постійній основі надають допомогу громадянам України. Зокрема, понад 13 тисяч переселенців були розміщені у храмах та монастирях. Щодня православні волонтери годують маже 6 тисяч людей, а понад 2 тисячі осіб — отримують гуманітарну допомогу. Постраждалим роздано близько 1,5 тисячі тон гуманітарної допомоги. Дитячим будинкам, лікарням, відділам соціального захисту, гуманітарним центрам, пунктам проживання біженців зусиллями духовенства та вірян з усіх єпархій передано 126 тон гуманітарної допомоги», – сказав Митрополит Онуфрій.

  Також Предстоятель нагадав, що духовенство, студенти духовних шкіл та миряни УПЦ регулярно здають кров для поранених і постраждалих.

  Предстоятель УПЦ підкреслив, що Церква долучилась не тільки до захисту Батьківщини, але й до всебічної допомоги українським військовослужбовцям, лікарням, мирним жителям, біженцям та усім нужденним.

  «З першого дня воєнного вторгнення російських військ на територію нашої суверенної і незалежної Держави, Українська Православна Церкви засудила цю військову агресію і закликала припинити кровопролиття. Голос нашої Церкви, на жаль, залишився непочутим. Від бойових дій особливо потерпають 14 з 53 єпархій нашої Церкви, зруйновано понад 80 храмів, вбиті священнослужителі, ченці та віряни нашої Церкви. Крім посиленої молитви за мир в Україні, у храмах та святих обителях з перших днів війни були облаштовані укриття від обстрілів та бомбардувань», – зазначив Митрополит Онуфрій.

  Як повідомлялося раніше, УПЦ передала Збройним Силам України військової амуніції на півтора мільйона гривень.
  Сьогодні у столиці, у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанія), проходить зібрання єпископів, духовенства, чернецтва та мирян Української Православної Церкви. Делегати від єпархій Української Православної Церкви обговорюють проблеми церковного життя, що виникли внаслідок війни.

  1. Браття та сестри поставимо свічечки за упокій Кирилу-Гундяєву,може швидше здохне

  2. А чому не було сказано скільки батюшок співпрацювали з росією і здавали інформацію і зберігали зброю руських,а то пишете тільки добрі справи а насправді рильце в пушку.Ганьба тим хто підтримує руський мір.Також чому не висвітлюєте як тепер ви називаєтесь і кому належите..

  3. Ми не можемо перевірити про 13 тис.переселенців (чи сепарів)по всій Україні. Але ми бачимо скільки переселенців прихистила церква МП в Ковелі. НУЛЬ !!!

 17. Не голосував , відсутній, утримався === Проти.
  Всім вам в міській раді не місце.
  Чекаєте росію, суки?(

  1. Чекають! Смерть ворогам, усім хто не любить землю де народився і живе!

 18. Тепер видно хто насправді хто . Чайці треба в Доманово будувати катапульту, а декому валізки пакувати.

 19. А ще заборонити по всій Україні римо- та греко-католицькі церкви, бо їх очільник Папа римський прямо не засудив путіна, організував шестя перед Великоднем росіянки і українки в обнімку, заявляє, що війна спровокована НАТО та іншими учасниками, а Україна і росія жертви, заперечує сенс постачання зброї Україні і чекає на зустріч з патріархом Кирилом і путіним в червні.
  Назвались українською церквою, а хто їх начальство мовчать.

 20. Кіндер і його однопартійці б’ютівські обікрали і обкрадали бюджет… Подивіться на них….Розкрадали земельні ділянки… Про яку церкву ви говорите?

 21. Я думаю , що наші захисники , які не жаліють свого життя за нашу свободу , будуть ” дуже раді ” за всіх утриманців і тих хто не голосував , за підтримку ” руського міра ” .

 22. Коли похоронять ПУТІНА ГУНДЯЄВА та всіх колаборантів з мерії ЯКІ ПІДТРИМАЛИ КРЕМЛІВСЬКУ УПЦ МП ТА ВЕСЬ ПРОГРЕСИВНИЙ РУСЬКИЙ МІР

 23. Оприлюдніть прізвища тих дупутатів, які не голосували чи утрималися від голосування проти заборони ряжених чортів. Ковельчани повинні знати зрадників поіменно.

 24. Невже колаборанти здадуть і західну Україну-що так голови попіднімали.Масово родичі вертаються…Голосують правильно

  1. Є такі побоювання, бо є прецеденти. Крим юлька подарувала пині, “хтось віддав наказ розмінувати Чонгарський перешийок, здали без єдиного пострілу Запорізьку АЕС, здали Херсон, здали Азовців у полон на мордування…

 25. А вони як Порошенко зверху патріоти в вишиванці а всередині москалі

 26. Скажіть, будьласка, а чому ніхто не заборонить секти, яких розвилось, як мух на гамні. Їх спонсорує Америка, яка нам не хоче прмогти. Заманюють людей в церкви, обманом заволодівають їхніми хатами і люди остабться на вулиці. Це нормально. І ніхто не возмущається. Це норм. В себе під носом подивіться, що робите. А як церкви помагають, то нормально, про це мовчимо. А про те, що в Україні 30 років немає МП ніхто і не знає. Про що ви кречите бездарі і неуки, вас не соромно показувати свою тупість????

 27. А хто сказав, що в кремлі, почитай історію правдиву, а не ту, що тобі секта в вуха надула. Чи ти всі букви не знаєш

  1. Зате ти знаєш напам’ять кремлівські наративи, які тобі ряжений чорт з фсб наспівує замість віршів з Біблії

 28. Верчук, Григолі і Багновій- позор! Як так то в перших рядах у вишиванках, де треба і не треба, як провести посвяту в студенти чи ще щось, то Григола кличе священника з Благовіщенського собору і виставляє фото в Фб. Верчук , вчителька і методист укр.мови і літератури показала свою сутнвсть. За Багнову немає що й казати! Здайте мандати, зберіть чемодани, захватіть Кіндера і шуруйте в рашку, не чекаючи поки вас виведуть! Прощення від родичів та душ загиблих наших Героїв ви не отримаєте НІКОЛИ!!!

 29. Люди схаменіться!!! Під ОДНИМ БОГОМ ходимо!!!
  Рs. І на всякий випадок,заповіді прочитайте!!!!!!!!!

 30. Оті які не голосували “ЗА” на передову їх, хай там моляться орківською мовою.

 31. Ганьба,позор та стидоба тим хто не голосував за забороу “путінської “церкви,яка абсолютно не має нічого спільного з Православ’ям,це один з підрозділів фсб.Це голосування показало всю глибину проблеми, це такий патріотизм,це така відповідальість це такий рівень свідомості і бажання Перемоги Україні.На жаль ми їх завели в раду,але особливо,здивували ті хто не одну каденцію в раді ,така позиція,межує з тупістю.
  Анатолій

 32. Оце наші ,,ПАТРІОТИ”,будуть після війни з нагородами бити себе в груди.Самі сидять як щурі,синів своїх повідмазували і портрети до Дня матері повивішували.А у кого діти на війні щиро моляться ,їм не до фотосесій.Гнати ,за російським кораблем!!!!

 33. Скидайте панове вишиванки, вам вони не личать.
  Женіть з України московських попів, бо вони ж ваших дітей калічать.

 34. В сенсі???? Це ми на сході боремось, щоб тилові і диванні “патріоти” робили з України тоталітарну рашку?????????????? Це ж тоталітарна держава, якщо купка людей вирішує яку церкву дозволити, а яку не дозволити усім іншим? Хочете жити не по Конституції, не у вільній країні??? Тоді вам не в Європу, а до путлера. Там нема у людини свободи вибору, слова, віросповідання. Може тоді приймете рішення мусульман розстріляти, католиків судити, в адвентистів сьомого дня відібрати молитовні будинки під піонерські табори??? Чого ж … Ви ж думаєте, що маєте право таке вирішувати… Не забагато на себе берете? Може депутатам згадати свої прямі посадові обов’язки? Зайнятись господарськими питаннями… Скільки бомбосховищ (доля підвалів стала зрозумілою після драмтеатру в Маріуполі) привели до ладу в місті? Під час повітряної тривоги куди люди ідуть? Як допомагаєте сім’ям солдатів, що захищають зараз ваші спини, сім’ям загиблих. Вершителі доль, бач, знайшлися: Мигулі та Федосюки.

 35. Хіба мали заборонити віру в Бога? Чи пропаганду? І виявили КОЛАБОРАНТІВ.

 36. Онуфрій однією рукою відхристився на збіговіську чортів УПЦ МП від КИРИЛА ВЧОРА А СЬОГОДНІ ВЖЕ РАХУЄ щедрі рублі від Путіна…

  1. То ширма, пилюка в очі. Скільки чорта не годуй, він на пекло дивиться.

 37. Господу богу помолимся за упокой врагов наших- московскеих чертей от Гундяева

 38. Що роблять московські чорти в мерії на засіданні міської ради

 39. Най прокляті будуть кремлівські колаборанти до сьомого коліна

 40. з тими церквами нехай розбираються самі віруючі, нема чого вносити смуту без доказів , прийде черга і до цього після завершення бойових дій, треба дочекатися слушного часу, не пороти гарячку!

 41. Після цього “синоду” більше не належу до УПЦ МП.
  Від зміни назви нічого не міняється.
  Тепер абсолютно зрозуміло. Основне, що турбує цю церкву – ризики втрати парафій і майна

 42. Ха, как лукаво сказано: Собор засуджує війну як порушення Божої заповіді «Не вбивай!» Война включает в себя действия обороняющейся стороны против агрессора. Получается они осуждают действия ЗСУ по защите Украины от военной агрессии РФ как нарушение заповеди “не убивай”. Значит они считают действия ЗСУ против армии РФ грехом. По их мнению ЗСУ не должны уничтожать войска агрессора, убивать российских захватчиков и освобождать от них Украину. А должны были бы сложить оружие и сдаться. Это по-ихнему было бы правильно, праведно. И они говорят: “что против нас имеют”? ) Кого они развести хотят? Но да будет слово ваше: «да, да»; «нет, нет»; а что сверх этого, то от лукавого. (Мф. 5:37)

 43. Парафіяни УПЦ МП є на 90% зомбовані своїми священниками ,як росіяни зомбовані зомбоящиками!!!
  Сьогодні в церкві УПЦ МП я пересвідчилась в цьому особисто,коли в розмові з однією вірянкою,до речі ,наближеною до настоятеля храму,вона сказала ,що всі їх храми були розбиті не орками ,а ЗСУ!!!🤨
  І все решта,скоєне ордою,також,робота нашої арміі!!!🤨😢
  Відчуваєте,яку ворожу силу на рівні зі своїми рос ЗМІ виховали на нашій українській землі!!!
  Я була просто шокована!!!
  Віряни УПЦ МП -це ,здебільшого,тупа біомаса ,керована тільки проросійськими проповідями своїх священників!!!
  До поки в нас буде така ситуація з цією церквою-повного миру в Україні не буде!!!!

 44. Справжні св’ященники давно перейшли в свою рідну Українську Церкву під проводом Метрополіта Епіфанія а секта ФСб ця кремлівська агентура і маріонетка кремля що ві,сім років не визнавали війну і ревно служили Кіріла і руському міру ці перевертні в ризах мімікрують як ті хамелеон бо їм треба лише чини і гроші за них вони вже давно продали Україну

 45. Хто на чиїй землі – ПЦУ на своїй, чи московська зайда УПЦ МП, яка і веде війну проти всього українського з часів перманентної агресії московії проти Україні ? То не війна церкОВ, а війна московської секти проти України. Дуже хотілося щоби цю секту нівілювали…

 46. РПц в Україні то є не церква, а структура фсб під прикриттям церкви .І основна ціль їх цієї операції є маскування та легалізація свого існування і подальшого впливу на українців.І , здається, це їм вдається. Українці кажуть про відділення РПц в Україні від московії. А це брехня і в подальших службах своїх МП продовжує поминати Кирила в молитвах.

 47. Патріархат московії – це духовний ворог України! ПЦУ – канонічна церква, яка має Томос. Попи рпц в Україні просто зрозуміли, що вони вже ніхто. Народ України бачить правду без московського патріархату. Вони вже втратили свою владу, втрачають свою паству. Війна розставила всі крапки над,, і ”. Лібезіння московських попів перед кірілом визиває огиду. Засуджують війну? Ні! Вони бояться за свою владу, за свій вплив в Україні

 48. Рішення Собору УПЦМП – спроба маскування і збереження в Україні російської церкви.
  Чітко видно, що до УПЦ МП приставлений “смотрящий” Новінський в одежі протодиякона.
  Нічого путнього з цього не вийде.
  Слава Збройним Силам України!!!!
  Героям Слава!!!

 49. Після цього собору УПЦ МП стало все зрозуміло.Ця церква є ворожою агентурою в Україні. Її треба відправити вслід за російським військовим кораблем разом з депутатами колаборантами…

 50. Сьогодні, коли йде війна, коли загострені почуття служіння Совісті, думаю, є найкращий час для завершення створення Єдиної Помісної Православної Церкви України!
  Шановні українці, сьогодні ми досягли того рубежу відносин з московською православною церквою, коли кожний вірний МПЦ МП в Україні – мусить зробити або, точніше, зобов’язаний зробити достойний вчинок власної Совісті – прийняти вірність Єдиній Помісній Православній Церкві України! Московський собор в 1990 році створив на Україні українську православну церкву для довірливих українців, надав такий пристол і посадив в нього Онуфрія. А тепер московські попи кричать, що це ж вони представляють українську церкву. А цьому Онуфрію уже давно необхідно було обрізати бороду накинути расу на голову і відправити разом з тим троном в Росію.Там китайців нема кому хрестити.
  Для московських попів чим гірше в Україні тим для них краще.
  Вони людям встановлюють перешкоди для переходу до незалежної української Автокефальної Помісної Православної Церкви. З часу отримання Україною ТОМОСУ від Константинополя російська церква перестала називатися в Україні церквою, а стала називатися сектою. Виявляється що Росія ніколи не отримувала ТОМОСУ. Все що має московський слід в Україні має піти у небуття така воля Божа. Хто проти волі Божої і ходить слухати проповіді та несе гроші для московських попів є антихристами. Український народ постійно надсилає їм прокльони, щоб горіли вони ярким вогнем в пеклі.

  1. Виборці повинні дати відповідну оцінку тим депутатам, що до даного часу не можуть визначитися з попами московського патріархату. Треба залучати громаду для проведення мітингів і подальшого спонукання священиків для мирного переходу до Єдиної Помістної Православної Церкви України.

   1. Любі Ковельчани з такою ненавість один до одного ,,,вам і орків не треба,ви самі один одного перевбиваєте!

 51. ❗В системе путинской пропаганды у РПЦ особая миссия. Задача церкви: уничтожать логику, не допускать в детских головах образования причинно-следственных связей, давить критичность и утверждать приоритет любого вымысла над любым фактом. По сути, церковь учит неадекватности, шизофреничности мышления. А прошедший церковную обработку, ребёнок уверует уже во всё что угодно: хоть в величие путина, хоть в святость преступной войны, — Невзоров

  Це скопійовано з офіційного українського каналу. От за що проголосували наші депутати утримавшись, або голосувавши проти ліквідації УПЦМП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.