Ковельські комунальники просять мільйонні кредити

16.07.2020 о 14:27 · 1 хв читання

Депутати Ковельської міської ради розглядають звернення керівників двох комунальних організацій.

Підприємство теплових мереж «Ковельтепло» просить раду надати дозвіл отримати у 2020 році кредит, що не перевищує 1 300 000 гривень, на термін не більше дванадцяти місяців на умовах, визначених банком, та передати в заставу когенераційну установку, потужністю 238 кВт, яка перебуває в повному господарському віданні підприємства.

Кошти потрібні для придбання матеріалів, обладнання та виконання робіт для нового будівництва електричних мереж від когенераційної установки на вулиці Заводська, 27а до котельні на вулиці Володимирська, 85.

Управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» хоче отримати кредитний ліміт у розмірі, що не перевищує 1 500 000 гривень, терміном на 36 місяців на умовах, визначених банком.

В даному випадку кредит треба для поповнення обігових коштів та забезпечення розрахунків по платежах до бюджету, спожиту активну електроенергію, придбання матеріалів, пального та інших витрат з надання послуг водопостачання та водовідведення, своєчасної виплати заробітної плати.

Рішення по кредитах депутати мають прийняти на пленарному сесійному засіданні міської ради, яке відбудеться 23 липня.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X