«Ковельтепло» завершує підготовку до опалювального сезону

08.09.2021 11:56

Аби мешканці міста зустріли осінні холоди в теплих оселях, на ПТМ «Ковельтепло» не припинялись роботи упродовж усього літа.

Згідно затверджених графіків, завершено поточні ремонти 20 котелень. Тепло для ковельчан забезпечує 21 котельня. Ремонтні роботи на вулиці Володимирській, 85 тривають, – повідомляє підприємство теплових мереж.

Вчасно і в повному обсязі провели гідравлічні випробування теплових мереж та мереж гарячого водопостачання (протяжністю 81 300 м.п.). Аби попередити аварійні ситуації в майбутньому, відремонтовано проблемні ділянки трубопроводів, які могли б не витримали навантаження взимку. Замінено 847 м.п. трубопроводів теплових мереж і мереж ГВП на попередньоізольовані (в однотрубному вимірі).

Найбільші зусилля теплоенергетиків цього літа були спрямовані на реконструкцію котельні на вулиці Володимирській, 85. Наразі завершуються роботи зі встановлення та монтажу обладнання. Їх виконує власними силами ремонтно-будівельна бригада підприємства. Уже встановлено три нові газові котли провідної європейської компанії з виробництва систем опалення «Viessmann», якими замінили старі котли ДКВР, що відпрацювали свій ресурс, виробляючи тепло понад 40 років.

Публікація за темою: На котельню «Ковельтепло» витратять 36,5 млн грн 

Обладнання могло вийти з ладу у будь-який час, тож керівництво ПТМ «Ковельтепло» спільно з міською владою прийняли рішення про модернізацію котельні. Завдяки співпраці з «Укргазбанком», який виступив гарантом, було закуплено нове енергоефективне обладнання, надане в лізинг підприємству. Його вартість становить 21 млн грн. Це не лише котли, а й лічильники газу, регулятори тиску газу, пристрій захисту від перенапруг, насоси, запірна арматура, блоки димових каналів та багато інших комплектуючих. Усього 42 позиції.

Публікація за темою: «Ковельтеплу» надає лізинг на 22 млн грн «сімейний» банк

Загальна потужність котельні становитиме 21,5 МВт (потужність трьох нових котлів – 18 МВт). Цього достатньо, аби взимку обігрівати один з найбільших мікрорайонів міста: 25 багатоповерхівок на вулиці 40 років Перемоги та Володимирській.

Важливо, коли у літній період на ремонт зупиняється котельня на вулиці Заводській, 27-А, котельня на вулиці Володимирській, 85 забезпечує гарячим водопостачанням і мікрорайон «Сільмашу». А це ще 25 багатоквартирних житлових будинків. У цей час теплову енергію виробляє котел КВм-3,5, встановлений восени 2019 року, який працює на біопаливі (щепі).

Тож, як запевняє керівництво ПТМ «Ковельтепло», опалювальний сезон у місті має стартувати вчасно, адже теплоенергетики роблять усе необхідне для підготовки теплового господарства до зими.

Фото ПТМ «Ковельтепло»

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.