На котельню «Ковельтепло» витратять 36,5 млн грн

18.05.2021 10:49

Починаючи з нового опалювального сезону, мешканці одного з найбільших мікрорайонів міста Ковеля отримуватимуть тепло від роботи нового енергоефективного обладнання: ПТМ «Ковельтепло» здійснює реконструкцію котельні на вулиці Володимирській, 85.

Про це повідомляє адміністрація підприємства теплових мереж.

Наразі уже демонтовано два з трьох газових котлів, які відпрацювали понад 40 років. Їх планують замінити на котли провідної європейської компанії з виробництва систем опалення «Viessmann». Новітні технології мають ряд переваг: ефективне використання палива, виробництво більшого обсягу теплової енергії та нижчий у порівнянні з іншими котлами рівень шкідливих викидів в атмосферу.

У лютому міська рада надала дозвіл ПТМ «Ковельтепло» на одержання фінансового лізингу у сумі 22 мільйони гривень.

Публікація за темою: «Ковельтеплу» надає лізинг на 22 млн грн «сімейний» банк

Підприємство теплових мереж співпрацюватиме з «Укргазбанком», який виступив гарантом та має закупити обладнання для котельні потужністю 18 МВт та надати його в лізинг підприємству. Окрім котлів, придбають лічильники газу, регулятори тиску газу, пристрій захисту від перенапруг, блоки димових каналів та багато інших комплектуючих. Усього 42 позиції.

Загальна кошторисна вартість проєкту реконструкції становить 36 з половиною мільйонів гривень.

Публікації за темою:

У міському бюджеті цьогоріч на ці потреби передбачено 3 мільйони.

Заступник головного інженера ПТМ «Ковельтепло» Олександр Балак каже, що роботи виконуються власними силами підприємства: задіяна ремонтно-будівельна бригада теплоенергетиків. Реконструкцію планують завершити до 1 жовтня, аби з першими холодами подати тепло в оселі ковельчан.

Як запевняє адміністрація ПТМ «Ковельтепло», містянам не варто хвилюватися, що на час реконструкції котельні на вулиці Володимирській, 85, вони залишаться без гарячого водопостачання. Поки триватимуть роботи воду підігріватиме котел, встановлений восени 2019 року, який працює на біопаливі (щепі). Завдяки чому гарячу воду нині отримують мешканці мікрорайону «Сільмаш» та Володимирської. А це – 50 житлових багатоповерхівок.

Фото: ПТМ «Ковельтепло»

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *